Jak ochránit dům před živly, vandaly a zloději?

Postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Trojice úkolů, které by měl v průběhu života zvládnout každý schopný muž. Lehce se to říká, hůře dělá. Se synem a stromem to ještě jde, ale dům, to je běh na dlouhou trať.

Stavba nemovitosti stojí hodně peněz i energie, a tak není divu, že si každý člověk oddechne, když je hotová a určená k nastěhování. Mohlo by se zdát, že tím starosti končí, ale není tomu tak. Nová nemovitost se stane centrem pozornosti širokého okolí a s tím i spojeného nechtěného zájmu nenechavců. Člověk tak začne mít rázem obavy o to, aby ho někdo nevykradl nebo nemovitost nepoškodil.

Braňte svou nemovitost zuby, nehty

Řešením, jak preventivně předcházet škodám, je pojištění rodinné domu. Pojistka s názvem „Bezpečný domov plus“ je šitá na míru konkrétní nemovitosti podle počtu metrů čtverečních obytné plochy a představuje novou generaci pojištění majetku a občanské odpovědnosti, která je k objemu služby přidružená grátis.

Pojistit lze rodinný dům, byt, stavbu, domácnost, budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, kanceláře, ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáž), ale i bazény a vířivé vany. Již v základní verzi pojistné smlouvy jsou obsažena rizika, která se běžně účtují za příplatek. Nemovitost je automaticky chráněna například proti požáru, výbuchu, vichřici, krupobití, tíze sněhu, sesuv půdy, pád skály, pád stromu, záplavám, povodni nebo vystoupnutí vody z kanalizace.

snamanatomas.cz_ergo_cz_01.jpg

Pojistka nového tisíciletí

Velmi příjemnou skutečností je, že se pojistka rovněž vztahuje na vandalismus a poškození nemovitosti třetí osobou. Pojištění domu on-line je službou, která chrání váš majetek z pohodlí vašeho domova. Není třeba nikde stát ve frontě, běhat po úřadech, nechávat si oceňovat majetek a složitě vše dokumentovat. Minimum byrokracie a maximum služeb, to je krédo pojistky nového tisíciletí.

„Bezpečný domov plus“ lze objednat elektronickou formou pomocí virtuálního formuláře na webových stránkách Ergo pojišťovny, která má v Česku 25letou tradici a řadí se k největším pojišťovacím skupinám v Evropě. Pojistit znamená porozumět věci. Pojďte se přesvědčit, že v Ergo vědí, o čem mluví.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*