Fotopast na zloděje – jak jí vybrat?

Každý chce mít svůj domov chráněný a v bezpečí. Jenže ne vždycky se to podaří, zvláště v dnešní době. Zloději byli a budou pravděpodobně vždycky, ale dne jsou zloději už tak oprsklí, že vás vykradou, i když jste doma a zrovna třeba spíte.

To vám na pocitu bezpečí nijak nepřidá. Každý si chce chránit to, co je jeho a na co musel šetřit. Fotopast Bunaty na zloděje je skvělým pomocníkem proti takovýmto nenechavcům, kteří si chtějí přivlastnit váš majetek. Jenže jak takový výběr fotopastí probíhá? Jsou nějaké zásady? Jak jí vůbec vybrat správně, aby posloužila?

Neřešte rozlišení, ale sílu neviditelného přísvitu

bunaty lcd(2)Dnes už není až tolik stěžejní rozlišení fotografií. I ty nejlevnější přístroje mají rozlišení minimálně 5 mp, což vám bude stačit. Raději se zaměřte na sílu a intenzitu přísvitu. Fotopasti v cenové relaci do čtyř tisíc korun mají obvykle přísvit slabší, tudíž fotografie ve tmě budou o něco tmavší. Tyto přístroje je nejlepší umístit co nejblíže ke sledované oblasti, zhruba 5 – 6 metrů. Chcete-li přístroj s delším dosahem, pak je dobré volit silnější neviditelný přísvit. Fotky tak budou daleko kvalitnější a lepší a to i ve tmě a v noci.

Technické provedení a maskování

bunaty-full-hd-8gb-karta-sada-bateriiDrtivá většina přístrojů má neprakticky umístěný displej a to zezadu. Fotopasti Bunaty mají velký LCD displej na přední straně. Můžete opravdu přesně zaměřit to, co potřebujete. Další výhodou je velké tlačítko, které reguluje vypnutí a zapnutí přístroje, aniž byste s fotopastí jakkoliv pohybovali či jí rozebírali. Baterie jsou umístěny v zásobníku, kdyby se náhodou stalo, že by baterie vytekli, fotopast to nijak nepoškodí. Maskování přístroje je velmi detailně zpracováno. Minimum lesklých ploch na přední straně, neviditelný přístup je opticky maskován, tmavé provedení přístroje. S těmito fotopastmi získáte potřebný pocit bezpečí!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*