EFT terapie harmonizují tělo a mysl

Pokud máte nadměrné množství stresu a hledáte způsob, jak se ho zbavit bez zbytečných léků a jejich vedlejších účinků, vyzkoušejte EFT terapii. Jedná se o techniku emoční svobody, která vám dokáže změnit život. Využívá znalosti principů čínské medicíny a spojuje mluvení o problémech s poklepáváním prsty na nervová zakončení energetických drah.

Co to přesně EFT je?

Samotná metoda vznikla v 90. letech, přičemž kombinuje akupresurní body s psychologickými principy. Jedná se o způsob, jak se vypořádat se stresem, strachem a fobiemi bez bolesti. EFT terapeutka poklepáváním stimuluje správné body na vašem těle, které jsou přímo spojeny s emočním stavem. Zapomeňte tedy na jehly akupunktury, protože při této metodě jde jen o dotyk. Je to jako mít kouzelnou hůlku, jež vám pomůže odblokovat energii, která ve vašem těle uvízla.

Proč byste EFT terapii měli zkusit?

Protože život je příliš krátký na to, abyste byli neustále ve stresu a úzkosti. Vedle poklepávání je důležité zaměřit se i na emoce, takže terapeutka používá různé techniky, aby vám pomohla lépe pochopit a vyjádřit své emoce. Naučte se, co vaše pocity znamenají a jak se s nimi můžete vypořádat.

Zapomeňte na to, co jste si doposud mysleli o terapiích a sebelepších technikách, protože EFT terapie zaměřené na emoce vás naučí, jak se setkat s emocemi, aniž byste před nimi utíkali. Jestliže hledáte EFT terapeutku v Praze, oslovte Danielu Vojtovou, o níž najdete více informací na stránce eft-danielavojtova.cz.

Je na čase zhluboka se nadchnout. Emoce jsou pro člověka velice důležité, a to i dokonce ty negativní. Začněte správně vnímat, jak se cítíte, pochopte, co ovlivňuje vaši psychiku i tělo. EFT terapie jsou pro vás jako stvořené, navíc vám pomohou s celou řadou problémů. EFT neboli Emotional Freedom Therapy vás dostane k emoční svobodě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*