Biokosmetika z krámku Ekokočka prospěje vaší pokožce i vlasům, to vše díky přírodnímu složení

V posledních letech se lidé přiklánějí ke všemu, co je v souladu s přírodou. Jinak tomu není ani v případě kosmetických výrobků pro obličej, pokožku těla a vlasy.

Na trhu je k dostání nekonečné množství kosmetiky, která však obsahuje části ropných derivátů, konzervanty, parfémy, barviva a jiné syntetické látky. Ruku na srdce. Přeci nemáte zájem o to, aby byla vaše pleť takovými produkty ošetřována. Nehledě na to, že je většina z nich testována na zvířatech, což je nemyslitelné. Lidské pokožce prospívají látky získané z přírody.

Výhody kosmetiky přírodního původu

Biokosmetika zahrnuje přípravky určené pro obličej, tělo i vlasy. Díky přírodnímu složení jim dodává vše, co potřebují. Tato kosmetika obsahuje tedy přírodní suroviny získávané z rostlin či minerálů. Díky tomu se vyhnete použití krémů a líčidel, v nichž se syntetické konzervanty a umělé prvky vyskytují. Ekologický původ je často kontrolován a pochází z ekologického zemědělství, tudíž prospívá vaší pokožce i životnímu prostředí. Biokosmetika s certifikátem je poklad, navíc budete mít jistotu, že splňuje všechny náročné standardy.

Kde nakoupit a neprohloupit?

Kosmetika z přírodních zdrojů dodává pleti potřebnou energii, a proto vypadá na první pohled zdravá, vyživená a hydratovaná. Pokud máte plné zuby uměle vytvořených přípravků, mrkněte do e-shopu Ekokočka nebo navštivte krámek s biokosmetikou přímo na Vsetíně. V pestré paletě produktů vás zaujmou kosmetické výrobky, jako jsou šampony, mýdla, tělové oleje a másla, ale také bio šampony a barvy na vlasy nebo pleťové masky a krémy.

V nabídce si přijdou na své ženy, muži i děti a rovněž zde pořídíte i přírodní úklidové pomocníky pro domácnost, repelenty, osvěžovače vzduchu či doplňky stravy. Veškeré zboží je v bio kvalitě a pochází i z české produkce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*