Dámské boty Converse nové generace

Hledáte nějaký způsob, jak oživit svůj outfit? Co takhle tenisky – samozřejmě conversky, doplněné nějakými výraznými ponožkami?

Tzv. conversky snad nikdy nevyjdou z módy, jsou zkrátka cool, jak by podotknul nejen Angličan. Kvalita zůstává víceméně neměnná, ta vždy byla prvotřídní. A těch potisků, které máme dnes k dispozici.

Contents

Více než 100 let na trhu

Věřili byste tomu, že tzv. conversky už jsou velmi starou babičkou? Ano, nedávno oslavily stovku! A jak dlouho se drží na pomyslné módní špici? To už historie neříká, soudě podle názorů mladistvých ale snad nevyjdou z módy nikdy. Toužila jsem po nich já a toužila po nich i má dvanáctiletá dcera. Její rozzářená očka, když je rozbalila pod stromečkem, se mi na hodně dlouho zapsala do paměti. Jejich obliba přechází z generace na generaci. Čím to je?

Moderní, pohodlné a kvalitní

Značka Converse bezesporu patří mezi značky s velkým Z. Dámské boty Converse jsou na pohled moderní – design značka neustále inovuje, a k tomu pohodlné a kvalitní. Bota nejenom dobře vypadá, ale i se v ní dobře chodí a hlavně dlouho vydrží. A co víc si od boty přát? Nic, jen je zkrátka najít třeba pod stromečkem, dostat je k narozeninám nebo jen tak.

K šortkám, džínům i šatům

Současná móda je navíc converskám velmi nakloněná. Velí neobávat se nosit je téměř k jakémukoliv outfitu. Můžete si je vzít k šortkám, legínám, džínům, ale i šatům, či saku. Jejich „použití“ je zkrátka nadmíru všestranné. Jde jen o to vybrat tu správnou barvu, materiál, vzor atd. A to už zřejmě bude oříšek, protože nabídka značky je tak bohatá, až z ní oči přecházejí.

Converse e-shop

Na e-shopu different.cz (mimochodem skvělým e-shopem nabízející opravdu neotřelou módu různých značek) jsem jich napočítala na 80. Vybrat jeden pár je téměř nemožné. Tento Converse eshop v nabídce přitom má i velmi neotřelé barvy, jako jsou vanilková, starorůžová nebo pudrová. Jako doplněk k letním šatům nějaké tlumenější pastelové barvy přímo ideální.

Do bot patří ponožky

V žádném případě ale conversky, ani jiné boty nenoste naboso. Do tenisek samozřejmě patří ponožky. A ke converskám nedoporučíme jiné než populární Happy socks. Letní trendy přejí veselým barvám a veselé tyto „šťastné“ ponožky rozhodně jsou. Pruhované, puntíkované, kostičkované, nízké, kotníčkové, klasické, s melouny, banány či třeba s Marylin Monroe. Tyto ponožky jsou „šťastné“ už od pohledu a samotné jejich oblékání vám vykouzlí úsměv na tváři. Do dne pak určitě vstoupíte pravou nohou.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*