V čem konkrétně je výhodná Japonská půjčka?

Segment mikropůjček byl poměrně jednotvárný. A to jak v souvislosti s tím, co nám nabídl, tak i v souvislosti s tím, jak byl výhodný. A to v podstatě až do doby, než se na trhu objevila oblíbená Japonská půjčka. Tedy takový úvěrový produkt, který můžeme označit aktuálně za to nejlepší, co v daném segmentu je. A to pro celkovou výhodnost. Než se na ni podíváme, je třeba říci, kolik peněz můžeme získat. Jako maximum je k dispozici suma 10 000 korun českých. Tu můžeme následně kombinovat s termínem splatnosti, který je v době až jednoho měsíce. Co se samotnou částkou souvisí, to je fakt, že ji můžeme mít již do deseti minut na účtu. A na co ji využijeme? To je jenom na nás samotných.

Jak je to s úrokovou sazbou?

Je ti právě úrok, který je napříč ostatními konkurenty ten skutečně nejvýhodnější. A to je samozřejmě ten hlavní důvod, proč daná společnost své klienty tolik láká. Jak dokládají Japonská půjčka zkušenosti, jenom těžko bychom hledali takto výhodný úvěr. A to nejenom v segmentu mikropůjček, ale také v segmentu dalších úvěrových produktů. Abychom byli konkrétní, je třeba říci, že za každou půjčku ve výši 1 000 Kč zaplatíme jako úrok jenom sumu 33 korun českých. Podíváme-li se na konkurenci, může to být až desetinásobek. V praxi to znamená, že je měsíční úrok ve výši jenom jednotek procent.

Půjčku lze získat i zdarma

Mohou se najít i tací, kterým bude takto nízká úroková sazba připadat stále nevýhodná. I pro ně si tento poskytovatel připravil něco, co je více než zajímavé. Japonská půjčka ihned totiž může být spojena i s možností požádat si o úvěr, u kterého bude úrok i RPSN nulové. Jak toho docílit? Podmínky jsou maximálně jednoduché. Stačí, aby to byla naše první půjčka u tohoto poskytovatele. Dále už je nutností vrátit úvěr během prvních dvou týdnů. Pokud tuto podmínku splníme, máme rázem nejvýhodnější půjčku, která na našem trhu je.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*