Už jste o ní slyšeli? Představujeme pojistku na blbost

Pojistka na blbost. Ne, tohle není žádná fake news, ani si z vás neděláme legrácky. Pojistka, co vás chrání před sebou samými, skutečně existuje. Jen má trošku vzletnější oficiální název.

Pojištění odpovědnosti za škodu je produkt, který poskytuje pojištěnému, tedy vám, ochranu v případech, kdy někomu cizímu způsobíte škodu na majetku, zdraví či finanční újmu. Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě. Ať už jde o vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, vytopení bytu nebo nechtěné, neúmyslné zranění třeba při sportovních aktivitách.

ERGO vás ochrání před sebou samými

S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací a ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému. Pojištění odpovědnosti vám tedy pomáhá předejít nešťastným nehodám, které by vás v mnohých případech mohly vyjít pěkně draho.

Výhodou této pojistky je fakt, že se vztahuje na celou rodinu, což znamená, že uhradí i škodu, kterou udělal váš partner nebo děti. Pojistka platí celosvětově, takže se vám bude dobře hodit i na dovolené a pojištění se uzavírá vždy bez spoluúčasti. To znamená, že za vás celou sumu zaplatí pojišťovna, a to až do výše 10 milionů korun v případě, že jste zvolili čtvrtou, nejvyšší variantu plnění.

Nejste na to sami

ERGO pojišťovna má v oboru pojišťovnictví nejen dobrou pověst, ale i prokazatelných 25 let zkušeností v ČR. V ERGO vědí, že nehoda se může stát skutečně každému. S pojištěním v tom ale nejste nikdy sami. ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů, mimo jiné i cestovní nebo majetkové pojištění.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*