Konferenční prostory pro malé firmy i velké hráče na trhu

Zastupujete menší společnost, která roste doslova každým dnem nebo zavedenou firmu, jíž znají snad všichni? V obou případech je jistě třeba prezentace na jedničku, po které se budou o poznání lépe domlouvat dlouhodobé spolupráce a další obchody. Zajistit, aby vše probíhalo opravdu hladce, však nebývá zcela jednoduché. Prvotním cílem je kvalitní zázemí, bez něhož ani není možné s čímkoliv podobným začít. Konference, ale i módní přehlídka nebo další společenské akce, je totiž třeba opravdu pečlivě naplánovat!

Rychlá dohoda, a ještě rychlejší internetové připojení

Pozvat můžete klidně i stovky hostů, záleží, jak velkou událost připravujete – a díky opravdu bleskovému Wi-Fi internetu rozhodně nebude váznout žádný dialog, všechny prostory hotelu jsou totiž skvěle pokryty.

Pro větší společnost je tu sál s kapacitou až tří stovek osob, připraven je mimo jiné taneční parket, bar nebo podium, na které mohou být uvedeni význační hosté. Samotný pronájem konferenčního sálu je možné zarezervovat i poměrně dlouho předem a mít jednu z těch opravdu důležitých věcí již vyřízenou, teď už zbývá jen doladit detaily. Půjde o narozeniny vašeho šéfa, maturitní ples nebo prezentaci dlouhodobého plánu firmy? Na všechny alternativy jsou v hotelu samozřejmě připraveni!

Po akci můžete své hosty i ubytovat

Když skončí společenská událost, nabízí se možnost využít i hotel v centru Prahy – aneb proč jezdit přes celé město někam úplně jinam? Proč by tu vlastně vaši hosté nemohli strávit i několik velmi příjemných dnů? Praha 7 nabízí ZOO, botanickou zahradu a akvárium, stejně jako procházku parkem Stromovka. Pro ty, které lákají muzejní sály, je tu Národní technické muzeum a nesmíme zapomínat ani na historii, kterou reprezentuje hlavně Trojský zámek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*