Online půjčka jako nejschůdnější řešení nenadálé finanční situace

Dostali jste se do nepříjemných peněžních potíží, které potřebujete rychle vyřešit? Nechce se vám obcházet příbuzné či známé s prosbou o půjčení potřebné částky? Rovněž jste zavrhli možnost navštívit bankovní pobočku? Krátkodobá půjčka nabízí diskrétní řešení.

O půjčce budete vědět jenom vy

Online půjčka vám zaručí, že se o vašich dočasných finančních problémech nikdo nedozví. Jak si půjčit? Zažádáte o ni snadno a rychle pomocí jednoduchého online formuláře přímo z vašeho domova. Neztrácejte čas porovnáváním jednotlivých nabídek úvěrových společností, u nichž se vždy bude nacházet nějaké „ale“. Transparentní podmínky nabízí krátkodobá půjčka od společnosti Creditstar. U tohoto poskytovatele vás nečeká žádné nepříjemné překvapení v podobě skrytých poplatků.

Půjčte si na cokoliv

Půjčky online nezjišťují, k čemu peníze potřebujete. Rovněž nebude k vašemu závazku vyžadován ani ručitel. Pokud o půjčku žádáte poprvé, bude vám poskytnuta částka do 7 000 Kč. Pravidelní zákazníci si mohou půjčit až 19 000 Kč. Hlavním lákadlem pro nové klienty je první půjčka zdarma. Jaká je doba splácení? Splatnost se pohybuje v rozmezí 5-90 dní, po celou její dobu máte garantovanou pevnou úrokovou sazbu.

Kdo si může půjčit?

Úvěrová společnost Creditstar si zakládá na tom, že nechce své klienty dostat ještě do větších finančních potíží, než v kterých se nacházejí. Proto pečlivě zvažuje možnosti bezproblémového splácení u každého žadatele zvlášť. K získání půjčky je třeba plnoletost, trvalý pobyt v ČR, bankovní účet vedený na své jméno a potvrzení o výši příjmů. Po odeslání žádosti budete kontaktováni odpovědným pracovníkem, s nímž si domluvíte detaily půjčky a další postup. Jakmile bude vaše žádost kladně vyřízena, odcházejí peníze do 15 minut na váš bankovní účet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*