Živíte se sestavováním zábradlí a bran? Víme, jaké komponenty přijdou vhod

Řemeslo má zlaté dno. To platí zvlášť v dnešní době, kdy pozorujeme obecný nedostatek šikovných profesionálů. Jste-li alespoň průměrně zdatný zámečník, nemáte o zakázky nouzi. Jaké komponenty se nejvíce hodí v případě, kdy se zaměřujete na zábradlí nebo poháněné brány?

Náročná práce

Co se týče zábradlí, nejspíše jste si za léta praxe všimli, že mezi nejoblíbenější varianty patří nerezová ocel a hliník. Obě volby mají něco do sebe. Hliník se sice snadněji zpracovává, je lehčí a levnější, ale nemá zdaleka takovou odolnost jako nerez.

Ať už se zaměřujete na kteroukoliv ze zmíněných variant, neobejdete se bez celé řady komponentů. Přesně proto se hodí vyhledat spolehlivého a plně vybaveného dodavatele. V tomto ohledu si mnoho řemeslníků chválí například služby známé společnosti Kovoinox.

Tito odborníci poskytují komplexní nabídku kvalitních, a přesto levných hliníkových/nerezových dílů pro vaši práci. To platí pro sloupy, jekly různých profilů, lamely, plechy, lišty, kotvení, lankové systémy i dřevěná madla. Stejně tak si lze objednat i skleněné, plastové a kované díly. Díky tomu dopřejete svým klientům možnost volby.

Špičkové díly pro samonosné brány

Velmi důležitou kategorií je i pohon dvoukřídlé brány. Právě s touto oblastí bojuje celá řada řemeslníků. Chcete svým klientům dopřát spolehlivé služby a dlouhou životnost? Pak se mrkněte hlavně na produkty od italských výrobců Nice a Key. Šikovným řešením jsou hlavně celé sady, v nichž najdete všechny potřebné díly pro kompletní instalaci.

Pospícháte? Pak vás potěší fakt, že společnost Kovoinox odesílá drtivou většinu zboží do 48 hodin od objednání. Budete-li nakupovat častěji, oceníte výhodný věrnostní program. Každá ušetřená koruna vám přece jen z dlouhodobého hlediska vydělá jmění.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*