S čím vším vám pomůže geodet?

Potřebujete kvalitní geodetické podklady pro zápis do katastru nemovitostí? Nebo jste projekční či stavební firma? Pak je vám k dispozici společnost VISIONPLAN-3D, specialista v oboru geodézie. Poskytuje geodetické služby jak pro veřejnost, tak pro podnikatele, a to za pomoci nejmodernější technologie.

VISIONPLAN-3D pro vás vypracuje: zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby nebo pozemku, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, pro rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro podnikatele provádí například laserové skenování, 3D modelace, digitální modely terénu a řadu dalších geodetických prací. Umí také vytvořit virtuální prohlídky interiérů nebo exteriérů.

Společnost VISIONPLAN-3D má za sebou již stovky realizací a zkušenosti s nejrůznějšími řešeními, včetně nekonvenčních zakázek. Nabídne vám také individuální řešení na klíč. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s nabídkou prováděných geodetických činností. Využijte také možnosti nezávazné úvodní konzultace zdarma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*