Zázračný přípravek na hubnutí: zelená káva

Káva obecně je nápoj, který pijí skoro všichni, mnozí si bez ní prostě nedokážou představit svůj den, své ráno. Někomu pomáhá „dobít“ energii, někdo díky ní nespí. Káva však nemá jen tyto účinky, ale může například pomoci i jinak, zdravotně.

Zrychluje metabolismus, což má vliv na hubnutí. Zejména pak zelená káva, ta v sobě skrývá hotové zázraky. Zelená káva má mnoho výhod, tou nejznámější je pozitivní vliv na hubnutí.

Jak vypadá zelená káva?

green-coffee-927604_960_720Jde o kávová zrna v syrové, nepražené podobně. Běžně se boby dále praží a díky tomu se z nich stává poté chutná černá káva, taková, kterou známe všichni. Mnohé studie však prokázaly, že právě zelené kávové boby, ještě před pražením mohou velmi výrazně pomoci při shazování kilogramů. Studie přinášejí výsledky, které zní velmi dobře a co víc, jde o přírodní doplněk na hubnutí, což ocení mnoho z vás.

Spalujte tuky přírodně

Přemýšlíte nad tím, proč je zelená káva tak efektivní? Jde o potravinový doplněk, který jasně ukazuje, že má mnoho výhod. Je tedy efektivní plným právem. Extrakt zelených kávových zrn totiž obsahuje kyselinu chlorogenovou a další polyfenolické látky. Ty působí jako silné oxidanty. Budou-li zrna pražena, většina těchto kyselin a látek se snižuje.

2383133012_4f0906d024_b Zelené zrna jich však v sobě mají dostatek, díky tomu pomáhá. Extrakt zelené kávy si můžete koupit jako tablety v různých dávkách. Doporučuje se 400 mg dvakrát denně. Tyto tobolky nemají žádné vedlejší účinky, nejsou zatím známé. Obsahují však kofein, takže lidé na něj citliví by si měli dát pozor. Vždy je dobré se poradit o užívání se svým lékařem.

Další účinky

Zelená káva bojuje proti volným radikálům, snižuje hladinu glukózy v krvi, snižuje krevní tlak, brání hromadění vnitřního tuku v těle, což vede ke snížení hmotnosti, k lepší práci jater, slinivky, srdce i ledvin. Účinky zelené kávy jsou tak skvělé!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*