Tisk maturitních novin, kalendářů a letáků

Budoucí maturanti mají skvělou možnost, nechat si vytisknout maturitní noviny již od 50 kusů. Tuto službu nabízí Abc tiskárna, která kromě maturitních novin tiskne ve vysoké kvalitě také reklamní letáky, plakáty, vstupenky, vizitky a jiný propagační materiál. Mimořádné kvality je dosahováno použitím prvotřídního digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku. Abc tiskárna si zakládá také na přijatelných cenách, rychlosti vyřízení objednávky a levné dopravě. Pokud jde o rychlost vyřízení zakázky a dodání zákazníkovi, není to nikdy déle než do 48 hodin.

Co jsou maturitní noviny?

Studenti, kteří jsou na svých středních školách v posledním ročníku, si mohou ještě v klidu a v dostatečném předstihu objednat výrobu maturitních novin za bezkonkurenčně nízké ceny. Maturitní tiskoviny jsou stále oblíbenějším a žádanějším artiklem. Na obsahu maturitních novin se mohou podílet samotní studenti. Zpravidla se v nich uvádějí jména všech studentů ve třídě, fotografie z brigád, školních výletů nebo z tanečních. Mnohdy nechybí ani různé perličky ze studentského života. Zájemci o vytištění maturitních novin vyplní kalkulační formulář a během chvilky obdrží cenovou kalkulaci na míru. Před vytištěním grafici Abc tiskárny překontrolují zdarma všechny texty a upozorní na případné chyby.

Tisk letáků

Letáky se v dnešní moderní době staly neodmyslitelnou součástí marketingu mnoha firem a obchodů. Podmínkou je pochopitelně maximální přitažlivost, aby leták potencionálního zákazníka zaujal. Abc tiskárna nabízí tisk letáků v nejvyšší kvalitě, v krátkých lhůtách a za velice nízké ceny. Klienti mohou využít i další výhodu, kterou je možnost objednat si tisk letáků A4 i jiných formátů podle svého vlastního návrhu. V souvislosti s tiskem letáků A4 je často žádaný také tisk skládaček, neboli letáků se dvěma lomy. Konečnou podobu letáku mohou zadavatelé konzultovat s grafiky Abc tiskárny.

Kalendáře

Abc tiskárna nabízí také tisk kalendářů nástěnných, velkoformátových plánovačů a kapesních kalendářů. Tisk kalendářů je prováděn ve vysoké kvalitě díky plnobarevnému ofsetovému nebo digitálnímu tisku. Kalendáře se uplatňují jako propagační předměty a také jako firemní dárek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*