Rychlé, efektivní a dokonalé! Takové je čištění ultrazvukem

Jedním z nejskloňovanějších slov poslední doby je hygiena. Ta ovšem může mít spoustu podob. Slyšeli jste už například o čištění ultrazvukem?

Jednoduchost a efektivnost, to jsou hlavní přednosti tzv. ultrazvukového čištění, tedy čištění prostřednictvím akustického a lidským uchem téměř neslyšitelného vlnění. K tomu je časově nenáročné a v podstatě téměř bezobslužné, tedy jinými slovy se obejde bez lidské asistence.

Zaměřeno na dokonalost

V první řadě je však ultrazvukové – čištění plně ekologické. Používá se při něm totiž výlučně netoxických a biologicky odbouratelných prostředků a jejich vodních roztoků. A k tomu je naprosto dokonalé, což platí i pro tvarově složité předměty, jako jsou třeba strojky do hodinek. Ani v nich žádný, ani ten sebemenší koutek a zákoutí nezůstanou opomenuty.

Nejenom elektronika a jemná mechanika

Své místo má jednak čištění ultrazvukem spolu s elektronikou, jemnou mechanikou, klenotnictvím a hodinářstvím. Dále se využívá i v přesném strojařství stejně jako ve spoustě průmyslových oborů v čele s potravinářstvím, automobilovém a vojenském průmyslu.

Kde ultrazvukovou čističku seženete?

K předním dodavatelům ultrazvukových čističek patří společnost EL-MIK, s r.o., jež je již od roku 1994 specialistou na výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky pro města a obce. Zákazníkům již od roku 1994 spolu s cenově nejvýhodnějším řešením nabízí odborné poradenství a poskytnutí komplexních služeb. V nabídce firmy ovšem najdete i již zmíněné ultrazvukové – čističky, a to jak laboratorní, které využijete v očních optikách, zlatnictvích a laboratořích, tak i průmyslové, jež si nacházejí cestu do řady průmyslových oborů, autoservisů a v nepřetržitých provozů. V nabídce však najdete i průmyslové vany včetně těch velkokapacitních a automatické čistící linky. Hledáte-li zkrátka specialistu na ultrazvukové čištění, tak jste ho právě našli.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*