Retenční nádrže jako efektivní využití dešťovky

„Neplýtvejte vodou, retenční nádrž je ideální nástroj, jak využít přírodu na maximum. Projekty kreslíme, jak k rodinným domům, tak k průmyslovým objektům. Umíme vám poradit, jakou nádrž vybrat a také jak vodu následně využít. Baví nás vývoj kolem dešťové vody, ať již jde o dešťové dotační programy či nové technologie v oboru,“ citujeme web profesionální projektové kanceláře ZAKRA s.r.o.

Ta se zabývá vodohospodářskými zařízeními, jako jsou právě retenční nádrže 5m3 až 12m3 nebo více, čističky odpadních vod různých značek, domácí studny, kanalizační přípojky a další. Firma funguje již několik let a má na svém kontě desítky až stovky úspěšných klientských případů. Kvalitu práce jasně dokazuje fakt, že má společnost prakticky stoprocentní pozitivní recenze.

Pokud byste si přáli retenční nádrž pořídit, rozhodně se neváhejte ozvat projektantům ze ZAKRY. Úvodní poradenství je bezplatné. Projektant posoudí vaši situaci, předá vám svůj odborný posudek a můžete se pustit do práce. Celý proces není nikterak nákladný. Firma má vskutku lidové ceny a za zřízení retenční nádrže tak zaplatíte jen opravdu zlomek ceny, jakou vyžaduje konkurence. Neuvěříte, dokud neuvidíte sami. Mrkněte na webové stránky www.zakra.cz a posuďte.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*