Půjčit se dá i výhodně, a to s Kouzelnou půjčkou

Finanční instituce Kouzelná půjčka s.r.o. má své kořeny v západní Evropě, kde byla založena společnost Laurence and Partners Limited, která je zároveň majitelem Kouzelné půjčky. V portfoliu produktů nabízí tato společnost rychlé půjčky před výplatou, které je možné si sjednat online.

Od konkurenceschopných nebankovních firem se Kouzelná půjčka liší tím, že klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb a úvěrových produktů. Svým klientům nabízí maximální komfort, a proto investovala do moderního, rychlého a automatizovaného softwaru. Finanční pracovníci jsou tak schopni během krátké doby posoudit, zda je žadatel o půjčku ideálním kandidátem či nikoliv. Své peníze Kouzelná půjčka poskytuje pouze bonitní klientele, která se ocitá ve finanční tísni.

Ale nezaměstnaným či lidem v exekuci je žádost o půjčku zamítnuta. Tím firma nechrání pouze sebe, ale i tuto problémovou skupinu lidí, kteří by se jen dostali do dluhové pasti.

Proč si půjčit u Kouzelné půjčky?

Existuje spousta důvodů, proč si u Kouzelné půjčky peníze půjčit. V první řadě půjčka vyniká svým rychlým vyřízením a schválením, přičemž do 60 minut od schválení vám budou peníze přeposlány na bankovní účet. I noví klienti si mohou půjčit až 10 000 Kč, čímž je Kouzelná půjčka s.r.o. na českém finančním trhu výjimečná. A stálým zákazníkům dává možnost půjčit si až 50 000 Kč.

Usaďte se do křesla, vezměte do ruky notebook a sjednejte si půjčku. Ano, tak jednoduché je podání žádosti o půjčku. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Dokonce není nutná ani osobní schůzka s finančním pracovníkem společnosti. A v neposlední řadě není požadována ani zástava majetku či sjednání rozhodčí doložky.

Neplaťte zbytečné poplatky

Kouzelná půjčka s.r.o. dává stop zbytečným poplatkům. Smlouva je transparentní, a tak předem víte, kolik budete platit. Všechny podmínky jsou srozumitelně sepsány, a tak víte, do čeho jdete. Tuto výhodnou půjčku si sjednejte na webu www.kouzelnapujcka.cz, kde se dozvíte také více informací o půjčce jako takové.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*