Pronájem stavebních strojů vám ušetří spoustu peněz

Koupit stroj, který používáte jen zřídka, je ekonomicky náročné. A to nejen pro jednotlivce, ale také pro firmy. Pronájem stavebních strojů tento problém řeší.

Mít stroj ve svém vlastnictví je skvělé. Platíte jen za jeho údržbu, pohonné hmoty a lidské síly, které jej budou ovládat. Ne každý ale může investovat miliony do něčeho, co používá jen zřídka. Řešením pro malé stavební firmy a jednotlivce je tak pronájem stavebních strojů.

Pronájem stavebních strojů – ideální řešení?

Jaký je rozdíl mezi stavbou domu a koupí stavebního stroje? Na první pohled veliký, po finanční stránce se ale příliš neliší. Obě položky jsou poměrně drahé a pro běžného smrtelníka téměř nedostupné. Pokud chcete opravdu ušetřit, tak v obou případech zaplatíte minimálně milion a půl. Čím větší a kvalitnější stroj je, tím více financí bude vyžadovat.

Pro začínající podnikatele a jednotlivce je tedy lepší půjčit si stroje v půjčovně. Pronájem stavebních strojůje vhodný zejména pro ty, kteří stroj nebudou potřebovat dlouhodobě. Při opravě silnice, výstavbě nemovitosti či při navážení materiálu tak za pronájem zaplatíte poměrně směšnou částku. V dlouhodobém horizontu se ale dříve či později přehoupnete přes kupní cenu. A to i přesto že většina půjčoven poskytuje při dlouhodobých výpůjčkách slevy.

Kde si stavební stroj půjčit?

Ať už jde o velké stroje nebo malé nářadí, jednodenní výpůjčka patří mezi nejpopulárnější služby zájemců o pronájem. Nejedna půjčovna stavebních strojů Praha tak přizpůsobuje svůj ceník právě tomuto fenoménu tak, aby byly spokojené obě strany. Zejména u jednotlivců hraje výhodná cena důležitou roli, protože si nemohou dovolit zaplatit takové částky jako některé větší firmy.

Pokud si tedy chcete půjčit kvalitní a vyzkoušený stavební stroj, zamiřte do půjčovny Isermat. Nabídka strojů je opravdu široká. Najdete tu:

  • vibrační desky,
  • čerpadla,
  • kompresory,
  • pracovní plošiny,
  • nakladače,
  • vysokozdvižné čističe.

Zkrátka vše, co bude potřebovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*