Potřeby do kanceláře

Kancelářské potřeby, to nejsou jenom papíry, tužky, kancelářské sponky a další drobné předměty, jsou to i židle, stoly, regály a další kancelářský nábytek. Na všechny tyto produkty se zaměřuje firma Fintania Trade, s.r.o., která provozuje také e-shop Helap.cz

V tomto obchodě najdete kompletní sortiment nutný k vybavení a provozu kanceláře. To znamená od kancelářského nábytku až po drobné předměty, bez kterých se v kanceláři prostě neobejdete. Patří k nim i pořadače na dokumenty, formuláře, propisovací tužky, obyčejné tužky, kancelářské papíry, dopisní obálky, poštovní tašky a další nezbytné a užitečné předměty.

podlozka-pod-zidli-na-koberec-120x90cm-polykarboU kancelářského nábytku nechybí ani taková pomůcka, kterou je podložka pod židli. Obzvláště v místnosti, kde podlahovou krytinu tvoří koberce, je podložka pod židli velice praktickou věcí, neboť zejména kolečka židlí a křesel by koberec brzy poničila. Ovšem i plovoucí podlahu můžete před poškozením účinně chránit podložkou pod židli.

Pro dokonale fungující kancelář je také důležitá kvalitní funkční kancelářská technika, která šetří práci. K technice patří kromě kalkulaček také vázací a laminovací stroje, řezačky, drtičky papíru a skartovací stroje. Skvělou službu vám poskytne také zdánlivě nepotřebný přístroj, jako je výkonná ultrazvuková čistička brýlí, která vám dokonale vyčistí brýle bez rizika poškození skel.

Firma Fintania Trade s.r.o. funguje na trhu od r. 2013 a od samotného začátku si zakládá na rychlé realizaci každé objednávky a bezkonkurenčně nízkých cenách. Elektronický obchod Helap.cz nabízí široký sortiment kancelářských potřeb od koberců, přes nábytek až po kancelářské sponky. Podle požadavku zákazníka je firma schopna kompletně vybavit a zařídit jeho kancelář. K vaší bezstarostnosti přispěje i možnost celoročních smluvních dodávek zboží až do sídla vaší firmy. Na veškeré zboží, které má jasný původ a je produktem renomovaných tuzemských i zahraničních firem, poskytuje firma Fintania Trade dvouletou záruku a u některého zboží to bývá až 10 let.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*