Pánové, jak často měníte spodní prádlo za čisté?

Maminka vám jistě říkala, že čisté spodní prádlo je základ. Jestlipak jste si její „radu do života“ vzali k srdci a řídíte se jí? Pokud ne, měli byste začít, protože se nabízí hned několik zásadních důvodů, proč na čistotě prádla záleží.

Contents

Základní hygienický návyk

Ne nadarmo se říká, že čistota je půl zdraví. Dodržování správných hygienických návyků by proto mělo být součástí vašeho každodenního života. Po sprše a vyčištění zubů by měla následovat výměna oblečení – samozřejmě včetně prádla, které je plné bakterií a mikrobů.

Prevence před infekcemi

Jednou z funkcí spodního prádla je absorpce vlhkosti (=potu). Pokud to vaše spodky neumí, pořiďte si jiné, které je vyrobeno z vhodných materiálů (třeba kvalitní pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, Diesel, CK či trendy pánské spodní prádlo 69 slam).

Ovšem pozor, spodky logicky musíte každodenně měnit, protože ve vlhkém prostředí se extrémně daří bakteriím a kvasinkám. A to není všechno – v podstatě každý spodky obsahují určité množství výkalů. Ty na sobě mít nechcete!

Riziku infekce můžete navíc vystavit i svou partnerku. Ženy jsou na bakterie a kvasinky náchylnější a prodělaný zánět může ohrozit i plodnost!

Svědění a vyrážky

Budete-li v jednom a tom samém oblečení příliš dlouho, vaše pokožka vám dá jasně najevo, co si o tom myslí. Nepříjemnému svědění a vyrážkám předejdete pouze pravidelnou výměnou spodního prádla.

Pocit absolutního pohodlí

Nosit jedny a ty samé spodky několik dní je krajně nepříjemné. Anebo se snad necítíte skvěle, když se po sprchování či koupeli nasoukáte do voňavého a čistého oblečení? Navíc získáte na sebevědomí a vyhnete se společenskému faux pas. Není nic horšího, než když se kolem vás začne linout typický zápach špinavého prádla

 

Důvodů, proč každý den měnit spodní prádlo za čisté, je víc než dost. Jak se k tomu postavíte, je na vás, nicméně předpokládáme, že půjdete do sebe a pořídíte si pár nových kousků – abyste se vám nestalo, že budete muset chodit na ostro. Poohlédněte se po nich třeba na www.trenyrkarna.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*