Trendy dámské plavky na léto

Léto se neodmyslitelně blíží a je nejvyšší čas zamířit do obchodů a vybrat si nové damské plavky. Každý rok se na pulty obchodů dostávají nové modely, nejinak tomu je i letos. Ženy a dívky se tak mají na co těšit. Jaké dámské plavky budou hitem léta 2014?

Svěží a hravé barevné kombinace

Pokud se vám v obchodě zalíbí pestré a barevné dámské plavky s různými motivy, rozhodně jejich koupí nic nezkazíte. Ba naopak, tento typ plavek bude hitem léta 2014. Nebojte se experimentovat, buďte odvážná. S hravými barvami vašich plavek budete ozdobou bazénů a koupališť. I klasické černé plavky budou i letos IN, pokud máte v oblibě i tento typ barvy, nezbývá, než zamířit na e-shop Kde koupit plavky? a vybrat si model přesně podle vašich představ.

Mnoho žen je nespokojeno se svou postavou a před létem řeší problém, jaké plavky vybrat, aby se zároveň líbily a aspoň částečně skryly určité nedostatky. Ženy, zbytečné obavy. I na to dnešní výrobci a prodejci plavek myslí. Móda je o pořádný kus vpředu a už dávno se nemůže stát, že jsou dámské plavky do obchodů produkovány jen v určitých rozměrech. Dnes se na vás myslí v globálu a nemusíte mít strach, že pořídíte plavky, které si koupíte jen z nouze, abyste aspoň v něčem mohly v létě chytat barvu na slunci. Na trhu jsou k dostání plavky pro silnější postavy, jednodílné, nadměrné a na své si přijdou i děti, pro které se rovněž vyrábějí plavky se zajímavými motivy.

Jaké dámské plavky vybrat

Kromě barvy a motivů se zaměřte i na střih dámských plavek. Někomu jsou příjemné jednodílné plavky, jiný zase volí klasické dvoudilné provedení. V plavkách byste se měla cítit jako ryba ve vodě, pokud použijeme tuto terminologii. Měly by vám být příjemné na nošení, nikde vás neškrtit, zároveň byste měla vybrat ideální velikost, aby se vám nestalo, že po prvním hupsnutí do vody budete plavky lovit na druhé straně bazénu. Ostatně, pokud si nebudete vědět rady, vždy je dobré se zeptat třeba přes online formulář vyškolených pracovníků, kteří vám s výběrem pomohou.

Připraveným štěstí přeje a při vašem hledání tak můžete narazit na jak vybrat plavky, které koupíte s výraznou slevou.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*