Oživte intimní stereotyp! Máme pro vás 3 tipy

Láska je stoprocentně to nejlepší, co nás může v životě potkat. Mnohé vztahy jsou neskutečně pevné, nicméně často ztroskotávají na stereotypu. Drsně řečeno, v posteli začne být po několika letech se stále stejným partnerem či partnerkou nuda. Jak tomu zamezit? Cest existuje spousta včetně výměny milované osoby, nicméně tomu pochopitelně chceme spíše zabránit. I z toho důvodu se vyplatí vsadit na několik základních triků hodících se pro oživení jakéhokoli vztahu po intimní stránce.

Mnohdy stačí pouhé nabuzení

Samozřejmě, někdy není nezbytné ihned navštěvovat sexshop a řešit nějaké tradiční erotické pomůcky. Vždyť i takové španělské mouchy dokážou velmi rychle nebudit k tomu, aby se i ze staršího neochotného muže stal opět náruživý milenec. Jinak ale existuje i spousta jiných afrodisiak, která jsou schopna pomoct rychle a s maximální možnou efektivitou. Typickým příkladem budiž vonné tyčinky, erotické prádlo či svíčky a intimní atmosféra se vším všudy.

Změna místa prospěje

V každém případě. Nic jednoduššího neexistuje. Už jste zažili milování třeba ve wellness? Pokud ne, je nejvyšší čas něco takového vyzkoušet. Výborná je i horká lázeň ve větší koupelně. Jinak se dají realizovat i poněkud divočejší představy. Intimních hrátek si lze užívat také klidně v lese, případně někde na veřejnosti. Tady je ovšem zapotřebí být ostražitý. Hodně oblíbené jsou ale i mnohé jiné prostory typu střechy, případně čehokoli jiného.

Co vyzkoušet hračky pro dospělé?

Nejjednodušším způsobem oživení intimního života je bezesporu použití erotických pomůcek. Volit můžete klasický vibrátor v mnoha podobách. Nemusí se zrovna jednat o vibrátor v podobě penisu. Výborná je i vibrační kačenka. Zapomenout nelze ani na dildo. Tato nevibrující náhražka penisu také dokáže oživit sexuální aktivitu. Zapomenout nelze ani na venušiny kuličky a jiné pomůcky, jež najdete třeba v eshopu Růžový slon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*