Ochrana proti hmyzu

Známe to všichni. Dotěrný a otravný hmyz, který dokáže pořádně znepříjemnit život především v letních měsících. Naštěstí existují perfektní prostředky zabraňující jeho vniknutí do bytů nebo domů. Jmenují se sítě proti hmyzu a život bez nich si už dnes dokáže představit málokdo. Pokud se v sítích nevyznáte nebo si nechcete přidělávat zbytečné starosti, věnujte pozornost následujícím řádkům, na nichž jsou shrnuta nejdůležitější kritéria výběru.

Jak vybrat síť proti hmyzu

Abyste vybrali tu ideální síť proti hmyzu, je nutné řídit se několika zásadami, jejichž dodržení v budoucnu jistě oceníte. Každé okno je jiné. Musíte nejdřív pořádně měřit, a potom až nakupovat. V opačném případě by se vám mohlo snadno stát, že vybraná síť nebude pasovat do vašeho okenního rámu. Pokud máte okno standardních rozměrů, problém mít nebudete. Horší to mají ti, jejichž okna jsou specifických tvarů a rozměrů. Plánujete-li venkovní rolety, určitě je již při výběru kombinujte se sítí. Jinak si zbytečně zmenšíte prostor a zúžíte si možnosti výběru. Na barvě sítě záleží. Současný trh nabízí bílé nebo tmavé varianty. Chcete-li přes síť dobře vidět ven, určitě zvolte tmavou variantu. I když se to nezdá, lépe splyne s okolím a vaše oko ji při výhledu z okna téměř nezaznamená.

Oblíbené interiérové sítě proti hmyzu

V posledních letech stále větší část trhu opanuje fenomén zvaný interiérová síť proti hmyzu. Není divu, její výhody jsou oproti klasické venkovní variantě opravdu znatelné. Její nejlepší vlastností je, že vás neomezuje při manipulaci s oknem. Funguje podobně jako plisovaná roleta, kterou můžete po okně posouvat dle potřeby. Připevňuje se na stěnu, nikoliv na okenní rám. Ovládání sítě je umístěné uvnitř místnosti. Nechcete-li ji mít právě na okně, jednoduše ji srolujete do vrchního rámu a můžete si dopřát krásný a ničím nerušený výhled z okna.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*