Nechte své fotky přetvořit ve velkém stylu

V době smartphonů můžeme všichni fotit fotky ve slušné kvalitě, ale vůbec si toho nevážíme. Denně nafotíme desítky snímků, polovina z nich je nesmyslných a zhruba tak 95 % nikdy na nic nevyužijeme. Těch zbylých 5 % jde většinou na sociální sítě, případně do dětského rodinného alba. Není to trochu škoda? Nezasloužily by si vaše fotky velkolepější konec?

Existuje tolik možností, jak se dají fotky zpracovat. Hezké snímky určitě stojí za to, aby byly na očích – třeba jako fotopuzzle. Různými technikami se dají fotografie natisknout na spoustu materiálů od textilu až po plast.

Zvolte něco netradičního…

Určitě jste už viděli polštářek nebo hrnek s fotkou, které patří mezi nejčastější foto dárky. Někde se však dají sehnat i zajímavější věci. Velice rozmanitou nabídku najdete v e-shopu Fotodárky Večerek. Stojí za ním fotograf Pavel Večerek, který se do fotografických dárků pustil z důvodu, že rodiny s dětmi chtějí mít často nějakou hmatatelnou památku na akci, kterou jim fotil.

Mezi oblíbené fotodárky určitě patří fotohry – takové pexeso s fotkami rodiny může být docela zábava. Z dalších zajímavostí jmenujme například hodiny, sněžítka, peněženky, magnetky nebo zrcátka. Na tohle všechno se dá natisknout fotka metodou sublimace nebo digitálního tisku.

… nebo nechte fotografii jen zvěčnit do fyzické podoby

A ono vlastně ani není potřeba vymýšlet nic speciálního. Aby měly fotografie to správné kouzlo a daly se hezky prohlížet, stačí je nechat vytisknout. Standardní tisk fotografií se dělá v rozměrech 10 x 15, takové fotky pak pasují do většiny alb. Avšak není výjimkou, že si je lidé nechávají zvěčnit ve větším formátu. Nádherně vypadají fotoplátna, která se pak dají umístit na stěnu jako obraz.

Ať už zvolíte jakoukoliv formu zvěčnění fotografie, určitě nešlápnete vedle. Dárky s fotkami jsou natolik originální a osobní, že vždy udělají radost. Probouzí v lidech emoce a to je to nejhezčí, co můžete darovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*