Má vaše strojírenská firma omezené kapacity? Přichází čas na externí pomoc

Každý zkušený podnikatel z odvětví kovovýroby moc dobře ví, že i ty nejmenší zakázky vyžadují zapojení bezpočtu různých technologií. Od svařování, přesného obrábění, lisování a zakružování až po povrchové úpravy nebo třeba vrtání, musíte zvládat zkrátka vše. Co si počít v situaci, kdy nejste schopni splnit některé úkony?

Neodmítejte zákazníky

Vzhledem k obrovské konkurenci, kterou naleznete na každém rohu, není dobré odmítat možnost současných i budoucích výdělků. Jednotlivé firmy se totiž neustále přetahují o zákazníky, takže je velmi snadno můžete ztratit. To platí i v případě, kdy po vás požadují použití technologií, jež neovládáte.

Stačí jen vyhledat spolehlivé pomocníky, již za vás zajistí požadované operace a výsledný produkt vám následně doručí. Typickým příkladem je třeba zakázková CNC výroba. Ačkoliv dnes představuje přesné obrábění alfu i omegu strojírenství, moderní stroje, jejich vybavení i provoz stojí miliony a miliony korun. Spolupráce s externí firmou vás přitom vyjde na pouhý zlomek, ale výsledek bude stejný.

Komplexní služby

Nemusí se zrovna jednat o CNC laser, soustruh nebo frézku, protože majitelé výrobních podniků často vyhledávají i svařování CO2. Spojování materiálů je další nutností, bez níž se jen těžko obejdete. Ať tak, či onak, svěřte se do péče pouze opravdovým odborníkům s dostatečným počtem objektivních recenzí.

Na tuzemském trhu patří mezi nejvyhledávanější externí pomocníky například společnost Fletonex. Daní profesionálové již déle než dvacet dlouhých let poskytují komplexní strojírenské služby svým zákazníkům. Hravě zvládnou jakýkoliv svěřený projekt, ať už vás trápí cokoliv. K tomu připočtěte přívětivé ceny, rychlou realizaci, následnou dopravu produktů až k branám vaší haly a máte jasno.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*