Luxusní dovolená

Každý si pod pojmem luxusní nebo exotická dovolená představí něco jiného. Pro někoho musí být dovolená spojena s aktivním pohybem, adrenalinovými zážitky a poznáváním jiných krajin, zvyků a lidí. Jiný dává přednost komfortnímu hotelu nebo rezortu, kde je o něj všestranně postaráno, takže se může po celé dny oddávat sladkému lenošení, koupání a opalování.

Cestovní kanceláří, která je schopna splnit jakékoliv přání a představy klientů, je CK Monoi působící na trhu již téměř dvacet let. Za tuto dobu si vytvořila perfektní síť partnerů a agentur v řadě destinací po celém světě. Proto nejsou pro pracovníky cestovky Monoi problémem dovolené na míru, které zajišťuje jednotlivcům i kolektivům.

 5757L

Pro někoho je luxusní dovolená v některém alpském lyžařském středisku vrcholem, na který se těší celý rok. Zajistit dovolenou na perfektních sjezdovkách a ubytování v komfortním hotelu s wellnes studiem, bazénem a masážemi, vám můžete zajistit právě cestovní kancelář Monoi.

Pro koho je zima nesnesitelná, může využít nabídek cestovky Monoi, která vám zařídí pohádkovou dovolenou v kterékoliv exotické části světa. Můžete se například vydat na plavbu Karibikem na luxusní výletní lodi a poznávat exotická města, aniž byste museli neustále vybalovat svá zavazadla. Kdo holduje adrenalinovým zážitkům, dobrodružství, může si vybrat netradiční dovolenou z nabídky cest po Laponsku, pěší safari Národním parkem Tsavo v africké Keni, či treku i cyklovýpravy po Madeiře i Himáláji.

 1734L

Luxusní dovolená je však pro většinu lidí spojena s příjemným pobytem u průzračného moře, na vyhřáté tropické pláži ve stínu palem, a s dokonalým komfortem místního rezortu. Právě takovou dovolenou si můžete vybrat u cestovní kanceláře Monoi a navštívit například oblíbené Seychelské ostrovy v Indickém oceánu či zelený ostrov Mauritius. Jiný typ exotiky najdete například v Indii, kam pořádá cestovka zajímavé poznávací zájezdy, při kterých můžete poznat pověstné chrámy, džungli i vyhlášenou indickou kuchyni. Exotikou rovněž dýchají i další destinace, již při pouhém vyslovení názvů jako Bali, Singapur, Polynesie, Patagonie a další.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*