Kvalitní bydlení

Hledáte vhodný byt, protože právě zakládáte novou rodinu? Byli byste rádi, kdyby v sobě nové bydlení snoubilo jak skvělou dopravní obslužnost, tak například i skvělé sociální zázemí (školy, nemocnice, obchodní centra) nebo dostatek městské zeleně? Pražské byty navíc patří k tomu nejkvalitnějšímu, co na našem trhu s nemovitostmi najdete, takže nebude od věci se zaměřit právě na ně.

Praha 9 s sebou přináší vše, co hledáte. Centrum města je velmi dobře dostupné díky metru (necelých deset kilometrů rovná se vlastně „jen“ několik stanic metra, takže doprava funguje v řádu minut), stejně tak zde najdete kompletní služby. Pro nadšené sportovce přináší s sebou tato městská část cyklostezky a fitcentra, do kterých po práci směřuje značná část obyvatel této pražské čtvrti. Nebo byste si rádi po práci zašli zahrát partičku golfu s přáteli? Pak je pro Vás Praha 9 doslova tím pravým ořechovým. Přesvědčit se o tom můžete například v následující videoprezentaci.  Developerské projekty Praha určitě stojí za pozornost!

Novostavby Praha 9 rovná se samozřejmě i maximum zeleně a vynikající komfort moderního a úsporného bydlení, který nabízí i dostatek kulturního, sportovního a samozřejmě i společenského vyžití. V této městské čtvrti totiž stabilně žije více než padesát tisíc obyvatel, takže si po stěhování určitě rychle najdete nové přátele a známé. Prostředí malebné Libně, kde se inspiroval například i spisovatel Bohumil Hrabal, je naprosto ideálním pro trávení ničím nerušených chvilek oddechu. Pokud, máte rádi kulturu, určitě uvítáte, že v Hloubětíně na Praze 9 najdete například gotický kostel sv. Jiří, který poprvé spatřil světlo světa ve třináctém století.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*