Kde koupit levné notebooky? V obchodech s repasovanou technikou

Poptávka po noteboocích a počítačích v poslední době vzrostla. Spousta domácností shání další počítač na práci z domova či na domácí výuku. Řada dětí i dospělých si přeje notebook pod stromeček. Potkalo něco takového i vás? Pak vás zřejmě bude zajímat, jak pořídit notebook levně.

Po průzkumu možná zjistíte, že obchody prodávají nejlevnější nové notebooky klidně i za pět tisíc korun. Těm je všem lepší se vyhnout. Příliš dlouho nevydrží, zhruba po roce už začnou být příliš zpomalené a nedá se na nich pracovat. Raději těch pět tisíc obětujte za repasované levné notebooky. Ty vám za takové peníze přinesou daleko větší užitek.

To si mám vážně koupit počítač z druhé ruky?

Rozlišujte mezi pojmy repasovaný a bazarový, jde totiž o něco úplně jiného.

Bazarový notebook: Kupujete ho od soukromé osoby, která vám nedá žádnou záruku. Člověk svůj notebook obvykle prodává proto, že už mu nestačil. Bude stačit vám?

Repasovaný notebook: Na repasovaný počítač či notebook dostanete roční záruku. Jde o stroje z různých velkých firem a vyměněny nebyly pro svou nedostatečnost. Naopak, nejlepší léta mají ještě před sebou.

Repasované notebooky pochází například z ukončených leasingových smluv nebo z velkých firem, jež pravidelně obměňují svoji techniku. Nejde tedy o počítače, jichž by se někdo zbavoval z důvodu nízkého výkonu, malé paměti apod.

Programy jako 2d cad najdete na gstarcad.cz

Nakupujete se zárukou

Repasované počítače prochází rukama zkušených odborníků, kteří je prohlédnou, opraví případné nedostatky a navrhnou cenu. Vždycky víte, co kupujete. Pokud je škrábanec na víku, víte o tom ještě před koupí. To stejné platí pro zhoršenou kondici baterie. Nekupujete zajíce v pytli, a navíc dostáváte roční záruku pro případ, že by se cokoliv stalo.

Zní to lákavě? Podívejte se do nabídky Malicomputer.cz. Kromě repasovaných prodávají rovněž předváděcí notebooky, i ty vám umožní ušetřit, ale už jen pár tisíc. Nákupem repasovaného kousku ušetříte kolikrát desetitisíce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*