Kancelář v Praze vám pomůže k úspěchu

Kanceláře o firmě hodně prozradí. Je to místo, kde se obvykle zástupci firmy setkávají nejen se zákazníky, ale také s obchodními partnery. Proto by prostory měly působit co nejvíce reprezentativně.

Velký dojem udělá už umístění. Kancelář v Praze na firmu určitě vrhne lepší dojem než sídlo v nějaké neznámé vesničce. Co si budeme povídat, pražská společnost prostě působí víc světově a rovněž luxusněji. Zákazník si ihned pomyslí, že má co do činění s firmou, která si může dovolit kanceláře v perspektivní lokalitě. Prostory v našem hlavním městě přitom nejsou až tak drahé.

Contents

Nejlepší je vsadit na úplné centrum

Velký rozdíl je i v tom, zda sídlíte na kraji či v centru Prahy. Nejlepším místem pro podnikání jsou pochopitelně kanceláře Praha 1, odkud je to blízko k historickým památkám, ovšem zároveň tu sídlí opravdu mnoho společností, a tak tady budete v centru dění.

Moderní výbava kanceláří je podmínkou

Moderní kancelářské prostory jsou hezky prosvětlené, vybavené nejnovějšími technologiemi a vhodné k uspořádání dle vašeho gusta. Samozřejmostí by měla být klimatizace, vysokorychlostní připojení k internetu atd. Dívejte se i na maličkosti, jako jsou žaluzie.

Nezapomeňte na služby přímo v budově

Většina pražských kancelářských center disponuje skvělým vybavením a dobrou občanskou vybaveností. Nechybí banky, dobíjecí stanice elektromobilů, restaurace a vše ostatní, co běžně potřebujete. Zajímejte se také o to, jak funguje recepce v budově, protože právě paní sedící na recepci často udělá první dojem.

Důležitá je i dopravní dostupnost

Nutností by měla být blízká zastávka MHD. Podobně důležitý je však i dostatek parkovacích míst – nejen pro zaměstnance, ale především pro zákazníky a partnery, kteří přijedou na místo a lokalitu neznají. Není příliš příjemné čtvrt hodiny hledat, kde se dá v okolí bezplatně zaparkovat. V tomhle je špičkou budova Praha City Center, jež disponuje 291 parkovacími místy a do osmi minut dojdete na jednu z osmi zastávek MHD. Prostory k pronájmu jsou tam ještě volné, chyťte šanci za pačesy!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*