Jaký dárek pořídit? Inspirace pro všechny!

Často přemýšlíte nad tím, co originálního koupit svým blízkým? Dárky dáváte rádi, ta radost v očích obdarovaných, to přece stojí za to si chvíli lámat hlavu nad tím, co do balíčku zabalit. Když jste však naprosto bez fantazie a inspirace hledání vhodného dárku se ze zábavy změní na noční můru. Jaký dárek tedy svým blízkým pořídit?

Zaměřte se na obdarovávaného

Vždy je lehčí pořizovat dárky pro ty, kteří mají nějakou zálibu, koníček nebo něco, co mají rádi. Chystáte se na oslavu narozenin někoho, kdo má rád cokoliv s motivem koček? Pak stačí pořídit oblečení s kočkami, dřevěné kočky, hrneček s kočkou a podobně. Pokud má někdo zálibu ve čtení detektivek, nic nezkazíte knihou. Jestliže jde zase o vášnivého zahradníka, určitě ho potěší cokoliv, co bude moci na jaře na své zahrádce vypěstovat.

Všeobecné dárky, kterými nic nezkazíte

To jsou většinou takové, které neurazí a dotyčný si je vždy užije. Často je dobré je využít pro někoho, koho moc neznáte, kdo vám není blízký nebo u takových jedinců, u kterých si rady opravdu nevíte. Je to například sada kvalitních vín, pro ženy kosmetika v podobně sprchových gelů, svíčky a podobně. U mužů obvykle vítězí právě kvalitní alkohol nebo například čokoláda či výběrové salámy.

Pořiďte zážitek

Jestliže nevíte, co koupit a jdete na důležitou oslavu, pak chcete opravdu originální dárek. Tam alkohol nebo kosmetika moc nepomůže. Chce to něco zvláštního, možná trochu originálního? Můžete dát dárkem zážitek. Stále jde o velmi využívanou možnost, která přinese spoustu radosti.

A co dát? Opravdu všechno! Dnes je k dostání spousta zážitků. Na jeden den se tak obradovaný může stát řidičem rallye, může si zkusit práci s bagrem, pilotovat letadlo nebo vrtulník. Ženy mohou ocenit například den v lázních nebo příjemnou masáž s kosmetikou zároveň. Správný adrenalin je také bungee jumping.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*