Pod stromeček pohádky na DVD

Jak můžeme zjistit podle kalendáře, nastal prosinec a Vánoce se nezadržitelně blíží. To nás nutí popřemýšlet nad tím, zda máme vymyšlené a také nakoupené dárky pro naše blízké. Připravit krásné Vánoce chceme především pro naše děti, není nic lepšího než sledovat, jak se těší na dárky a vytváří úžasnou atmosféru vánoční pohody. Už víte, čím vašim malým nezbedům uděláte letos radost? Pokud ještě stále tápete, máme pro vás tip, vaše děti jako všechny ostatní mají jistě rády pohádky. Zavítejte proto do internetového obchodu FilmnaDVD.cz a kupte jim kolekci kreslených pohádek, večerníčky nebo některou z hraných pohádek.

FilmnaDVD.cz vám nabídne pestrou nabídku různých filmů na DVD nebo také na Blu-ray, vyberete si určitě některé tituly pro sebe i pro vaše děti. Máte-li doma chlapečka, jistě zbožňuje autíčka. Na FilmnaDVD.cz naleznete animované pohádkové příběhy Autíčka. Jde o velmi úspěšný vzdělávací dětský animovaný seriál, který byl oceněn již několika prestižními televizními cenami Emmy. V příbězích hrají hlavní roli oživlá autíčka, která se chovají a mluví jako lidé a zažívají různá dobrodružství. Učí nenáročnou hravou formou děti rozeznávat dobré od špatného, poznávat správné hodnoty a ukazují, jak by se v různých situacích měl správně člověk zachovat.

Autíčka jsou roztomile kreslená, mají každé svou vlastní povahu a ukazují tak dětem, jaké to je být statečný, spolehlivý či laskavý nebo také líný, nezodpovědný či špindíra. Uvidíte, že i vaše děti si Autíčka rychle zamilují. Autíčka určitě zaujmou i holčičky, ale pokud ne, vyzkoušejte některou z pohádek o panence Barbie. Holčičky milují víly, princezny a zámky, které najdou v pohádkách o Barbie. Dopřejte vašim dětem krásné Vánoce plné překvapení a radosti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*