Lze na internetu vydělat skutečné peníze?

Jistě jste nad tím někdy uvažovalo, na internetu najdete nespočet úžasných miliardových výdělků, ale dá se těmto návodům vůbec věřit ? Opravdu jde si na internetu vydělat?

1

Výdělek na internetu je možný, ale musíme se držet při zemi. Vydělávat samozřejmě lze v menší míře,v té větší se obvykle jedná o podvod, nebo pouhou pyramidu (vysvětlíme si dále v článku) jak zbohatnout na ostatních. Ukážeme si ty nejznámější způsoby výdělku na internetu s kterými si zaručeně nějaké peníze vyděláte.

Klikačky

Jsou takzvané stránky na kterých vyděláváte klikáním na reklamy. Prosté, že? Avšak to by v tom nesměl být “háček”. Vyděláte si opravdu málo, za klik si můžete přijít na 0.002$ a to je v přepočtu na naši měnu 0.05,-Kč. Už to tak výhodně nevypadá, že?

Manualsurfy

Jsou dalším způsobem jak si přijít na větší balík peněz než u klikaček. Princip je zde jednoduchý – chodíte ze stránky na stránku, mezitím opisujete captcha kódy (abyste prokázal že nejste bot) a za to jste placeni. Obvykle se pohybuje cena okolo 1$ (přibližně 27,-Kč) za 10000 prosurfovaných stránek

Autosurfy

Jsou o to lepší než manualsurfy, nemusíte zde být aktivní – vše probíhá automaticky a vy pouze vyplácíte vydělané peníze.

Mailingy

Pro mě největší blbostí jsou mailingy (např. eRmail), dostáváte zaplaceno za odklikávání příchozích emailů.

PTP systémy

Takzvané Pay to Promote systémy platí za sdílení jejich odkazů. Sdílením odkazů od zadavatelů systému budete (dle proklikovosti odkazu) vydělávat.

Závěr

Existuje mnoho ověřených i neověřených způsobů výdělku na internetu, díky kterým si lze vydělat nějaké peníze. Bohužel u většiny způsobů výdělků na internetu nemá smysl vydělávat sám a vyplácí se zvát také kamarády (do tzv. affiliate programu), vy tak získáte bonus za kamaráda a případně i nějaké % provize za jeho aktivitu.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*