Jak zabalit objemné zakázky kvalitně a v ekologickém duchu?

Rozčilují vás výrobky balené do PVC fólie, obsypané spoustou plastu a ještě ukryté ve dvou krabicích? Pokud potřebujete posílat balíčky z firmy, zabýváte se častým balením reklamních předmětů nebo prostě pracujete v internetovém obchodě a vkládání zboží do balíčků je rutinní prací, najděte si firmu, která vám s ekologickým balením pomůže. A ještě podpoříte dobrou věc, neboť například kladenská společnost Probal zaměstnává v chráněné dílně také osoby se zdravotním postižením.

Používání vhodného obalového materiálu na konkrétní výrobky

Jak takové balení výrobků probíhá? Společnost Probal zajistí dopravu zboží od zákazníka do svého skladu a následně do dílny, kde je předem dohodnutým způsobem zboží zabaleno, oštítkováno, případně se používají ještě další postupy. Zabalené zboží se vrací zpět k zákazníkovi v co nejkratším možném časovém horizontu. Tím, že jsou skladové a manipulační prostory velké 5000 metrů čtverečních, není problém zajistit balení a kompletace zboží velkého rozsahu. Dostatek pracovních sil (nejen z chráněné dílny) a moderní obalová technika prosadily firmu Probal na piedestal kvalitně zabalených výrobků.

Štítkování, polepovaní etiketami, kompletace zboží i sestavování reklamních stojanů

Pro představu, jak se dá zboží zabalit, společnost uvádí například zatavování do smrštitelné fólie, polepování výrobků návody k použití nebo reklamními etiketami i kompletaci zboží do vícenásobných balení, jaká známe například z Makra. Zákazníkům se dodávají kartony s potiskem i bez, předbalené stojany, reklamní poutače, barkery i etikety. Zájemci o kompletaci svých výrobků do dárkových balení, vánočních a velikonočních sad, reklamních tašek, sáčků či obálek, o sestavování reklamních stojanů a kompletaci celých palet se na kladenskou firmu Probal můžou rovněž obrátit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*