Jak ven z finanční tísně

Může se to stát komukoliv z nás. Vynoří se problém, se kterým člověk nepočítá, a pak kudy kam? Není nutno věšet hlavu a už vůbec ne to vzdávat. Určitě existuje řešení, které pomůže a příliš nezatíží – přeci jen vytloukání klínu klínem bychom se měli jednoznačně vyhnout jednou pro vždy my všichni.

Ne vždy pochodíme u bank či dalších společností poskytujících půjčky. Mají totiž své jasné podmínky, mezi které patří prověření registru dlužníků. Tam se ocitneme velmi snadno – stačí nezaplatit včas paušál na telefon a neřešit to, nemusíme být ani kdo ví jaký protřelý hříšník.

Peníze oproti zástavě

Pokud si za cestu z potíží zvolíte autozastavárnu, získáte potřebnou hotovost oproti zástavě jakýmkoliv dopravním prostředkem. Jde vlastně o půjčky bez registru, které vám ušetří spoustu zbytečné administrativy ušetčí častého úskalí, že v nějakém z registrů budete i vy.

Jelikož při půjčce od autozastavárny ručíte v podstatě svým majetkem – automobilem, nemusíte pak počítat s dalšími zbytečnými závazky. Po doplacení částky se vám vozidlo vrátí. Pokud tedy nepotřebujete pomoci s prodejem auta, protože i v tomto případě je vám tým společnosti Zastavůz.cz plně k dispozici.

Stačí si předem zjistit potřebné informace telefonicky, mailem či online na webu. Novinkou je v tomto ohledu služba WhatsApp Service, která je vždy po ruce a můžete ji využít, ať jste kdekoliv. Když se pak následně postaráte o zaslání fotografie vozu a jeho velkého technického průkazu, máte většinu zařizování za sebou.

Bezkonkurenční podmínky

Do 30 minut získáte půjčku až do výše 80 % hodnoty zastaveného vozu, se splatností až 4 měsíce. Můžete však využít možnosti jak předčasného splacení, tak i prodloužení termínu. Flexibilita tím ovšem nekončí: společnost ZASTAVŮZ s.r.o. totiž nabízí i možnost používat vaše auto bez omezení i během splácení. Netuším, co by ještě mohli nabídnout více!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*