Indoor skydiving: Adrenalinem napěchovaná zábava

Chcete si užít zcela bezpečné adrenalinové aktivity v interiéru? Máte už dost pochybných a nebezpečných adrenalinových sportů v exteriéru? Pokud jsou vaše odpovědi kladné, pak stojí za to vsadit na indoor skydiving. Právě tento adrenalinový sport si představíme v následujících řádcích.

Vznášejte se a užívejte si volnosti

Spousta lidí nemá představu o tom, co cizí termín indoor skydiving vlastně znamená. Jedná se v podstatě o větrný tunel, ve kterém se můžete vznášet a létat dle vlastních představ. Vyzkoušíte si tak sílu skutečného hurikánu, jelikož rychlost vzduchu v interiéru válce o průměru 4,3 m činí v maximu až okolo 270 km/h. Celková výška tunelu činí 14 metrů. Létat budete samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora, který na vše okolo vašeho vznášení se dohlédne.

Přijďte si zalétat…

Jestliže se rozhodnete tuto zábavu vyzkoušet, můžete vyrazit do Prahy, kde se nachází HURRICANE FACTORY Prague, což je jediný větrný tunel v České republice. Užít si skvělého létání ale můžete klidně i v Liptovském Mikuláši na Slovensku anebo v Berlíně. Po vašem příchodu do skydive arény projdete krátkou instruktáží, při které budete seznámení se základními pravidly a principem fungování interiérového létání. Důležité jsou hlavně informace týkající se polohy těla v tunelu, smluvených signálů a komunikace s instruktorem. Zapůjčíte si vybavení, mezi něž se řadí helma, kombinéze a speciální brýle.

Pochlubte se nevšedním zážitkem

Speciální větrný tunel HURRICANE FACTORY disponuje důmyslně řešeným záznamovým systémem, který vám zachová vzpomínku na tuto akci v podobě DVD nebo fotografií. Okolo letové komory je prostor určený pro diváky, takže vám vaši nejbližší mohou fandit přímo na místě.

Chcete-li zažít nevšední adrenalinovou aktivitu, jež vás bude bavit, neváhejte a zažijte adrenalin ve větrném tunelu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*