Hledáte vhodné zastínění vašeho bytu?

Také máte příjemně prosluněný byt, ale v době, kdy do něho míří přímé sluneční paprsky, byste rádi využili elegantních možností, které dokážou dané a oslňující světlo výrazněji utlumit? Potom zapomeňte na tuctové a často nevzhledné žaluzie a zvolte mnohem elegantnější a modernější řešení, které do vašeho bytu skvěle padne. Tím řešením jsou oblíbené látkové rolety. A ačkoliv podobná řešení byla dostupná již v minulosti, ty současné dokážou skvěle splnit elegantní vzhled a velmi pohodlné ovládání.

Postačí telefon či tablet

Zatímco dříve bylo vysunutí či zasunutí samotné rolety složité, nyní stačí vzít do ruky nejenom dálkové ovládání, ale třeba i váš chytrý telefon, nebo tablet. I pomocí něho lze roletu snadno spustit níže, či ji naopak vysunout. Navíc díky jedinečnému systému pohonu ENERO téměř neuslyšíte, že se daná roleta spouští. Navíc je tento motorový systém čistě bateriový, bez jakékoliv nevzhledné kabeláže, nebo bez nutnosti složitých stavebních úprav. I to jsou důvody, proč právě systém látkových rolet zvolit. A pokud vás zaujali, zjistěte si o nich více, a to na webu http://www.diamonddesign.cz/latkove-rolety

Řada různých designů

Mimo jiné se dozvíte nejenom informace o již zmíněném maximálně pohodlném ovládání, ale také o tom, že lze zvolit doslova jakýkoliv design. Nejenom že lze volit originální a zajímavé desénové prvky, které lze na roletu díky kvalitnímu potisku umístit, ale lze ji potisknout i vaší dodanou fotografií. Stejně tak lze zůstat i u konzervativního, a to jednobarevného vzhledu. A je tak zcela na vás, pro jakou barvu se nakonec rozhodnete. A jakmile budete mít roletu doma, sami uvidíte, jak do celkové koncepce vašeho interiéru skvěle zapadá. A jakmile budete chtít soukromí, či zastínit nepříjemné sluneční paprsky, stáhnete si ji – a to jak o pár centimetrů, tak i na plochu celého okna.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*