Hledáte prostor pro netradiční firemní akci? Máme pro vás tip!

Jako majitel firmy jistě víte, že čím budete mít spokojenější zaměstnance, tím budou podávat mnohem soustředěnější a kvalitnější pracovní výkony. Ne vždy jsou ale motivací v uvozovkách pouze peníze. Lidé se musí dokonale poznat a dokázat spolupracovat. Naučit se to mohou přirozeně při chodu práce, mnohem lepší je ale cílený teambuiding. Na jakém místě ovšem kolektiv stmelit, aby se zaměstnanci skutečně pobavili? Určitě někde mimo firmu. Pokud nevíte kde, máme pro vás zajímavý tip. Je jím Šikland. Právě tento zábavní areál optimální pro pořádání firemních akcí si v následujících řádcích představíme.

Vyrazte na Vysočinu

Šikland představuje největší komplex zábavních areálů u nás. Nachází se na Vysočině v srdci krásné přírody. Konkrétně se jeho jednotlivé části nachází u Zvole nad Pernštejnem a v obci Dolní Rožínka. Obě dvě lokality jsou od sebe vzdálené pouhé 3 kilometry, není problém je tedy navštívit klidně i během jednoho jediného dne. Teambuilding v tomto prostředí je vhodný je z hlediska krásné přírody, tak i atrakcí.

Westernové městečko

Divoký západ lákal od nepaměti na romantiku spojenou nejen s kovboji a indiány. Westernové městečko v Šiklově mlýně bylo postaveno v duchu právě těchto starých časů. Vyzkoušet si tady lze spousty aktivit. Určitě se firemní akce může nést v duchu činností, jako jsou jízda na koni, práce s lasem anebo posezení v saloonu. Podíváte se do zdejšího aquaparku a zaměstnanci si budou moci vyzkoušet třeba výdrž na elektrickém býkovi či střelbu z luku.

Jen je nechte, ať se bojí

Výbornou volbou je firemní akce s ubytováním v Šiklově mlýně s tím, že navštívíte i strašidelný zámek Draxmoor. Tato budova původní sýpky pocházející ze 17. století už sama o obě působí mysticky. Fantaskní expozice, 3D kino anebo pohádkové postavy pobaví i dospělé. Pokud zvolíte firemní akci s dětmi, pak tady najdou spousty zajímavých atrakcí včetně skákacího hradu. Vybrat si mohou i suvenýry včetně čarodějné hůlky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*