Dřevěné podlahy nikdy nezestárnou. Jaké hlavní výhody přináší toto klasické řešení?

Moderní doba nabízí opravdu velké množství nejrůznějších řešení týkajících se podkladů pod naše nohy. Každých několik let se objeví další zajímavá varianta, jež disponuje o něco většími benefity než její starší konkurence. Při sestavování vaší domácnosti si však musíte vždy dát pečlivý pozor, protože rozdílné materiály mají samozřejmě rozdílná specifika i své využití. V čem tkví benefity dřeva?

Nesmrtelná odolnost

Dřevěná podlaha je tu s námi již pěkných pár stovek let, přičemž ani v současnosti zdaleka neztrácí na své popularitě. Není se čemu divit, jelikož dobře udělané dřevěné podlahy poskytnou svým majitelům nesčetné služby. Největší pozornost si zaslouží jejich odolnost proti mechanickým i chemickým vlivům, kterou správně položený podklad neztrácí ani po desítkách let.

Důležitou funkcí je i velké tlumení hluku a zajímavé tepelněizolační vlastnosti, kdy kombinace těchto dvou kritérií zajistí pohodlí i těm nejnáročnějším jedincům. K tomu připočtěte ještě elegantní vzhled, což je ovšem otázka vkusu každého z nás. Pokud se vám nelíbí klasický masiv, pak přichází čas na moderněji vyhlížející plovoucí podlahy. V tomto ohledu je však nutné poznamenat, že plovoucí podlaha nemá stejnou odolnost ani životnost, jako je tomu v případě její konkurence.

Široký výběr

Jestli vás zaujala myšlenka pořízení podkladu z přírodního materiálu, určitě se podívejte na dřevěné podlahy Esco, přičemž vám nesmí uniknout ani oblíbená kolekce The Family. Obě modelové řady v sobě snoubí eleganci, vysokou kvalitu a pestrou škálu možností. Otevřete si stránky pod vloženými odkazy a podle fotek ihned poznáte, proč tato dvě řešení sklízí takovou popularitu v naší zemi. Jak by asi vypadala některá z daných variant u vás doma?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*