Dovolená v Egyptě bude letošní léto příjemná a bezpečná

Léto se blíží mílovými kroky a vy jistě přemýšlíte, kam se letos vydat na dovolenou. Pokud rádi jezdíte k moři a zatoužili jste po větší exotice, než může nabídnout blízké Chorvatsko, zaměřte hledáček na Egypt. Oblíbená přímořská letoviska vám zajistí veškerý komfort, vlny pak uspokojí nejen plavce, ale i surfaře.

Luxusní hotelové resorty

Populární turistické destinace u Rudého moře jako Hurghada či Marsa Alam lákají i letos k leteckým zájezdům do Egypta. Kdo by netoužil po nádherně azurovém moři, pláži s jemným pískem a stálém počasí? V Egyptě se vám tento sen vyplní – a za rozumné peníze. V prázdninových resortech je bezpečno, využijte proto klidné situace v zemi a dopřejte si bezstarostný pobyt all-inclusive. Díky příznivému počasí můžete do Egypta vyrazit prakticky kdykoliv, pokud vám tedy nevyjde dovolená na léto, není třeba zoufat.

Stále je co zkoumat

Dovolená Egypt je ideální nejen pro ty, kteří se rádi opalují u moře a prakticky neopouštějí zázemí hotelového resortu. Pro podnikavé jedince se zde nabízí tisíc a jeden způsobů zábavy. Oblíbené jsou zejména výlety na velbloudech, pouštní safari nebo jízda na terénních vozech po dunách, v moři pak lze vyzkoušet surfing, potápět se a při šnorchlování obdivovat podmořský život. Zájezd si můžete zpestřit návštěvou starověkých památek, které dodnes vzbuzují úžas u turistů z celého světa. Tradicí jsou výlety k pyramidám v Gíze a do Luxoru, kde na vaši návštěvu čeká Údolí králů s jeho tajemstvími.

Vybíráme zájezd do Egypta

To nejhorší na dovolené bývá rozhodování o tom, do kterého letoviska a s jakou cestovkou vyrazit. Díky praktickému internetovému portálu Newtravel.cz je již zdlouhavé prohlížení katalogů CK naštěstí minulostí. Zde najdete na jednom místě nabídky různých cestovních kanceláří, vše přehledně seřazené. Snadno si tak můžete srovnat ceny i výhody jednotlivých zájezdů a vybrat si ten, který vám vyhovuje nejvíce. Smlouvu pak uzavřete přímo s danou CK, bez prostředníka a jakýchkoliv poplatků navíc.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*