Darujte investiční zlato

Vymyslet vhodný dárek může být tvrdým oříškem. A to i přesto, že obchody přetékají zbožím všeho druhu.
Dárky mají obrovskou moc. Dárky pro muže, ženy i děti. Vždy udělají radost. Obdarovaný si uvědomí, že si jich vážíte. Chcete-li budovat a rozvíjet dobré mezilidské vztahy, bez dárků a pozorností se neobejdete.

Contents

Co darovat?

Je ale otázkou, co vlastně darovat. Firemní tužky, těžítka a diáře jsou moc fádní, nemyslíte? Dárek, aby na něj obdarovaný hned tak nezapomněl, by měl být trošku více originální. A hodnotný. Investiční zlato tyto požadavky plní na výbornou.

Zlatý šperk? Ne, investiční zlato!

Dámě můžete darovat třeba zlatý šperk. Pánům zase zlaté manžetové knoflíčky. Skvělými dárky pro muže jsou ale také investiční zlaté slitky. Ty na trhu je najdete v cenovém rozmezí od 1500 do 3 000 000 korun. Je-li v hledáčku vašeho zájmu zlato v diskrétnější podobě, doporučujeme vám zlaté mince a medaile. Třeba s nějakou zajímavou rytinou.

Kde hledat inspiraci?

Spoustu inspirace najdete třeba na e-shopu zlate-mince.cz, kde je k sehnání řada pozoruhodných realizací. Například zlaté mince se jmény. Pražská mincovna vám totiž na zlaté i stříbrné mince vyryje všechna jména českého i slovenského kalendáře. V portfoliu jich má více než 500. Lepší způsob, jak oslavit svátek, snad ani neexistuje.

Oslava narozenin i narození dítěte

S prázdnou z obchodu neodejdete, ani když se chystáte na oslavu narozenin. V tom případě vhodným dárkem bude mince s motivem znamení zvěrokruhu. Na minci ale můžete nechat vyrýt i titul, nebo významné datum, jako jsou výročí svatby či narození dítěte.

Dárky pro příbuzné i obchodní partnery

Ať již sháníte dárek pro příbuzné, obchodní partnery, nepostradatelné prodejce, klíčové zaměstnance ve firmě či zahraniční návštěvy, rozhodně jste na správné adrese. Malé dárky velké hodnoty najdete na e-shopu zlate-mince.cz. Projděte si jeho nabídku, určitě si vyberete.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*