Dárky na Vánoce by měly být více než kdy jindy od srdce

Nestresujte se tyto Vánoce nákupy. Čeká nás prý chřipková epidemie, k tomu je tady pořád covid, ceny zboží narostly už nyní až do nebes a s blížícími se vánočními svátky se to bude jen zhoršovat. Připravte celé rodině a všem známým, které plánujete obdarovat, dárečky od srdce. A zvládnete to online, od počítače, tabletu či ze svého mobilu.

Dárečky od srdce jsou takové, které bude mít obdarovaný pořád na očích a vždy z nich bude vyzařovat láska, úcta, nebo přátelství. Prostě pozitivní emoce, které by z dárečků měly být vždy cítit. Jenomže z koupeného svetru, lahve vína, dokonce ani z věnované knihy nic podobného nevyzařuje. Hezké mohou být ručně dělané dárky, ale ne každý z nás je tak zručný kutil či umělec, aby byl ochoten se svými dílky chlubit. Připravte proto dárečky od srdce se specialisty na jejich výrobu. Postačí vám k tomu fotografie, kterých máte určitě obrovské množství, minimálně ve svém mobilním telefonu.

Věnujte vánoční dárky s vlastní fotkou

Během roku nafotíme tisíce fotografií. Před Vánocemi, kdy plánujeme dárky pro rodinu a blízké, je můžeme zužitkovat. Nechte z nich vytvořit kalendáře, pexesa, potisky na hrnečky, trička s fotkou, ale i jenom kvalitně provedené obrazy na dřevo či na plátno. Všechny tyto dárky pro vás vyrobí služba Dareckyodsrdce.cz.

Pro koho jsou dárky s fotkou ty pravé?

Tyto dárky na Vánoce potěší skutečně kohokoliv. Přátele, se kterými jste trávili společnou dovolenou, a máte díky tomu stovky společných fotografii. Rodiče i prarodiče, dokonce vaše děti.

Máte doma předškoláka, který příští září nastoupí do školy? Možná pro něj pod stromečkem chystáte školní aktovku. Zkuste jej ale překvapit i dalšími dárky, díky kterým se bude na školu těšit ještě více. Věnujte mu třeba podsedák s vlastním potiskem na školní židličku, tričko na tělocvik s vlastní fotkou či třeba pytlík na přezůvky se jménem a vtipnou hláškou. Chcete mu pomoci, aby se snadněji seznámil se svými novými spolužáky? Nechte mu vyrobit odznak se jménem. Tyto krásné a praktické dárky na Vánoce vás později zbaví shonu i finanční zátěže, když budete svému prvňáčkovi před nástupem do školy chystat jeho školní výbavu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*