5 tipů pro lepší milostný život

Zasekli jste se s partnerem či partnerkou na mrtvém bodě? Nebojte, nejste v tom sami, jde o přirozenou součást vztahu, jednou to prostě přijde. Dobrou zprávou je, že se s tím dá něco dělat. Budete muset pouze sebrat odvahu a pustit se do zkoušení nových věcí.

Pojďme se společně podívat na několik tipů – a nebojte, nebudeme vám radit pořizovat si pouta a vibrátor, i když i taková je cesta k úspěchu. Na sexuální život mohou mít pozitivní efekt i jiné změny.

Contents

1. Probuďte energii svého těla novým způsobem

Běžte na lekci tance nebo začněte s jógou. Pokud budete mít rozpohybované tělo a budete se v něm cítit pohodlně, najdete ztracenou sexuální sílu. Nemluvě o tom, že pohybová aktivita vám dopomůže k hezčí postavě a třeba se nebudete tolik stydět před partnerem svléknout.

2. Nastartujte příliv dopaminu novým zážitkem

Pamatujete si, jak žhavý byl sex na začátku vztahu? Zkuste se do toho začátku vrátit tím, že vyzkoušíte nějakou novou aktivitu, ať už jde o zábavní park nebo třeba únikovou hru. Vyplaví se vám dopamin a přijdou stejné pocity, jaké jste měli na začátku vztahu.

3. Naplánujte si diskuzi o sexu

Seberte veškerou odvahu, sedněte si s partnerem, nebo ještě lépe lehněte do postele a prodiskutujte, co se vám v sexu líbí a co naopak ne. Možná se vaše očekávání od začátku vztahu změnila a partner/partnerka o tom nemá tušení.

4. Pusťte si erotický film či zahrajte hru

Nenavádíme vás k tomu, abyste si pustili porno. Stačí nějaký lehce eroticky laděný film či seriál obsahující hodně sexu. Možná ještě lépe poslouží také erotická online hra, ta je ale určena spíš odvážnějším párům. Stydlivkám radíme spíše ten film.

5. Hezky se oblékněte a navoňte

Potěšte smysly své drahé polovičky. Ženy jednoznačně zabodují erotickým prádlem, avšak i muži zaujmou hezkým spodním prádlem a příjemným parfémem. Bojíte se jít erotické prádlo kupovat? Prodává ho i nejdiskrétnější eshop v ČR. Dnes už se nemusíte bát nakupovat jakékoliv erotické hračky, vše jde vyřídit diskrétně.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*