Čističky, retenční nádrže i septiky

Čističky odpadních vod jsou prodávaným produktem pro rodinné domy. Jejich hospodářský benefit je očividný. Soukromník ušetří okolo sto tisíc Kč na nevyplýtvané energii. Jistě chápete, kvůli čemuž čovku zákazníci chtějí.

Také chcete ušetřit? Je to prosté. Potřebujete pouze získat studii, úřední souhlas a zakoupit ČOVku. Lhostejné, zda pro dům nebo firmu. Proces je stejný.

Jestliže byste chtěli vědět detaily, mrkněte na projektanty ze ZAKRA s.r.o.. Společnost se soustředí na produkty jako čističky odpadních vod nebo vodovodní přípojky. Množství obsloužených klientů, mnoho udělaných dokumentací a 99% zpětná vazba.

Jak na to? Jako první se udělá počáteční diskuse. Ta je zdarma. S projektanty prodiskutujete vše stěžejní kolem případu. Pak dostanete hydrogeologický posudek, ten je nutný. Zpracují se povinné zákonitosti a obdržíte povolení. Získá se ČOV a hotovo. Spoluprácí s projekční kanceláří je pro vás věc velmi rychlejší. Stačí poslat kontakt na webu, pobavit se a vyčkat. Klient nic nevyřizuje a nikam nemusí.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*