Cartridge a tonery, to je elixír života všech tiskáren

Lidé stále více preferují elektronickou podobu různých dokumentů, prací a v některých případech i propagačních materiálů. Existují však oblasti, které se bez kvalitního tisku prostě neobejdou. Ať už se jedná např. o administrativu, reklamu nebo podnikání, ve všech případech i kvalitní tisk dotváří image toho, koho zastupuje. Proto je důležité vsadit na kvalitní toner či cartridge.

Contents

Tonery promlouvají prostřednictvím prášku

Toner je černý nebo barevný prášek nejčastěji do laserových tiskáren a kopírek. Tisk probíhá tak že toner je elektrostaticky nanášen na válec tiskárny, obtiskne se na papír a poté se zapéká. Hlavní výhodou tohoto typu náplně je možnost repasování.

Repasované tonery šetří čas i životní prostředí

Obnovení používaného toneru je chvilková záležitost, která je výrazně levnější než pořizovat si úplně nový. K tomu vás jistě potěší, že se tím pádem chováte ekologicky a vůbec se nemusíte bát, že přijdete o původní kvalitu tisku. Při každé renovaci tonerů máte vždy jistou záruku na plnou funkčnost při zachování stávající kvality tisku.

Cartridge píší inkoustem

Inkoustové tiskárny probouzejí k životu Cartridge. Stejně jako vyžadujeme spolehlivé tonery, jsme nároční také na kvalitu tisku ve formě Cartridge. Všechny jsou proto pečlivě kontrolovány. Tím je zaručena maximální kvalita tisku i funkčnost inkoustové náplně. Nyní máte možnost otestovat novinky, kterými jsou goodgame empire nebo cartridge EPSON.

Slevový systém pro věrné zákazníky

  • při překročení 3 000 Kč v rámci jednoho nákupu dosáhnete 5% slevu na renovace
  • v rámci nákupu zboží nad 2 000 Kč získáváte zdarma poštovné a balné včetně dopravy zboží
  • osobní odběr a platba v hotovosti u nás znamená 3 % dolů z celkové částky
  • slevu za renovaci a platbu v hotovosti vám v případě zájmu sečteme

Tonera, s. r. o. má přehled a přináší kvalitu

Společnost Tonera, s. r. o. (www.tonera.cz) zastupuje opravdovou kvalitu ve světě provozních potřeb do tiskáren, faxů a kopírek. Obchod se dále specializuje na renovace tonerových kazet a díky svým dlouholetým zkušenostem a pravidelným kontaktům se zahraničím se neustále udržuje v obraze, ve smyslu dalšího vývoje této oblasti. Tonera najde kvalitní odpověď na všechny potřeby a požadavky svých zákazníků. Koupili jste výpočet čisté mzdy a nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás.

Není podstatné, jak důležité informace tisknete, ale každopádně svoji kancelářskou techniku nechte, ať je může kvalitně prezentovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*