Cartridge a tonery, to je elixír života všech tiskáren

Lidé stále více preferují elektronickou podobu různých dokumentů, prací a v některých případech i propagačních materiálů. Existují však oblasti, které se bez kvalitního tisku prostě neobejdou. Ať už se jedná např. o administrativu, reklamu nebo podnikání, ve všech případech i kvalitní tisk dotváří image toho, koho zastupuje. Proto je důležité vsadit na kvalitní toner či cartridge.

Tonery promlouvají prostřednictvím prášku

Toner je černý nebo barevný prášek nejčastěji do laserových tiskáren a kopírek. Tisk probíhá tak že toner je elektrostaticky nanášen na válec tiskárny, obtiskne se na papír a poté se zapéká. Hlavní výhodou tohoto typu náplně je možnost repasování.

Repasované tonery šetří čas i životní prostředí

Obnovení používaného toneru je chvilková záležitost, která je výrazně levnější než pořizovat si úplně nový. K tomu vás jistě potěší, že se tím pádem chováte ekologicky a vůbec se nemusíte bát, že přijdete o původní kvalitu tisku. Při každé renovaci tonerů máte vždy jistou záruku na plnou funkčnost při zachování stávající kvality tisku.

Cartridge píší inkoustem

Inkoustové tiskárny probouzejí k životu Cartridge. Stejně jako vyžadujeme spolehlivé tonery, jsme nároční také na kvalitu tisku ve formě Cartridge. Všechny jsou proto pečlivě kontrolovány. Tím je zaručena maximální kvalita tisku i funkčnost inkoustové náplně. Nyní máte možnost otestovat novinky, kterými jsou goodgame empire nebo cartridge EPSON.

Slevový systém pro věrné zákazníky

  • při překročení 3 000 Kč v rámci jednoho nákupu dosáhnete 5% slevu na renovace
  • v rámci nákupu zboží nad 2 000 Kč získáváte zdarma poštovné a balné včetně dopravy zboží
  • osobní odběr a platba v hotovosti u nás znamená 3 % dolů z celkové částky
  • slevu za renovaci a platbu v hotovosti vám v případě zájmu sečteme

Tonera, s. r. o. má přehled a přináší kvalitu

Společnost Tonera, s. r. o. (www.tonera.cz) zastupuje opravdovou kvalitu ve světě provozních potřeb do tiskáren, faxů a kopírek. Obchod se dále specializuje na renovace tonerových kazet a díky svým dlouholetým zkušenostem a pravidelným kontaktům se zahraničím se neustále udržuje v obraze, ve smyslu dalšího vývoje této oblasti. Tonera najde kvalitní odpověď na všechny potřeby a požadavky svých zákazníků. Koupili jste výpočet čisté mzdy a nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás.

Není podstatné, jak důležité informace tisknete, ale každopádně svoji kancelářskou techniku nechte, ať je může kvalitně prezentovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*