Bazény vypláštěné těžkou fólií mohou nést kus vás

Vlastní bazén má dnes spousta lidí. Už dávno totiž nejde o žádnou finančně nedostupnou záležitost. Sice se stále bavíme o desetitisícové investici, se zastřešením nejspíš překročíte i sto tisíc, ale kupujete vybavení, které poslouží desítky let. Právě proto je třeba ho dobře vybírat.

Kvalitní bazén s vámi prožije značnou část života, takže určitě neváhejte připlatit si přesně za takový, jaký se vám líbí. Možnosti přizpůsobení jsou dnes téměř nekonečné, do bazénu je možné dát i kousek sebe.

Vypláštění podle vašeho vkusu

Hitem jsou třeba bazény vypláštěné těžkou fólií, které umožňují zvolit si libovolný design. Motiv fólií si můžete zvolit sami, stejně jako tvar a hloubku bazénu. Upřednostníte kamínky nebo dlažbu? Případně nějakou jednolitou barvu? Je to vážně pouze na vás, nebojte se vytvořit si místo ke koupání, jež bude skutečně odpovídat vašemu osobitému vkusu.

Luxusní bazén s napnutou hladinou

V minulosti bývaly velmi oblíbené tzv. skimmerové bazény, dnes je začíná nahrazovat novinka – bazény s napnutou vodní hladinou. Působí skutečně luxusně, hladina je v jedné rovině s okolím. Tomuto typu se říká přelivové bazény a nabízí je společnost ALBIXON.

Zastřešený bazén je pohodlnější a bezpečnější

K bazénu si spousta lidí automaticky kupuje i zastřešení. Významně tím prodlouží délku koupací sezony, ale také si ušetří starosti. Do krytého bazénu totiž padá méně nečistot, nehrozí, že do něj spadnou děti nebo domácí mazlíček. A navíc si pak můžete užít i koupání v dešti – počasí si na vás prostě nepřijde. Také zastřešení již dávno není nevzhledné, stačí si vybrat, jaké se vám líbí. Hranaté, kulaté, vysoké i nižší.

Jestli o bazénu uvažujete, klidně ho začněte řešit již nyní. Budete mít dostatek času se rozmyslet a pravděpodobně vše stihnete tak, abyste se už v roce 2021 koupali. Čas se dá využít například k prozkoumání možností a cen. Co tahle začít tím, že si necháte nezávazně nacenit bazén ALBIXON? Společnost ALBIXON je považována za špičkového prodejce bazénů a příslušenství, tudíž začít právě u nich není špatná volba.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*