5 nejlepších erotických hraček pro začátečníky

Víte, že někteří lidé drží v ruce první vibrátor třeba už v šestnácti letech? Ti z vás, kteří zatím neměli tu čest, ovšem nemusí zoufat. V žádném věku není pozdě ponořit se do světa sexuálních hraček. Ať už je vám, kolik chce, tento obrovský nový vesmír vás ohromí. A vaši drahou polovičku také.

A čím začít, pokud nemáte žádné zkušenosti?

Contents

1. Partnerský vibrátor

Pokud jste si doposud mysleli, že vibrátor je pomůcka určená výhradně ženám, jste na omylu. Partnerské vibrátory se používají během sexu a vibrování přináší slastné pocity ženě i muži. Nicméně s klasickým vibrátorem určitě také neuděláte chybu.

2. Anální kolík

Klidně se tvařte zhnuseně, ale pokud zkusíte dráždění análního otvoru, objevíte celou škálu nových možností. Nemusíte pořizovat rovnou dildo a cpát ho partnerovi do zadku. Pro začátek jsou lepší anální kolíky, které se často dodávají v sadě od nejmenšího po největší. Můžete tedy postupně zjišťovat, který vám přináší nejlepší pocity.

3. Venušiny kuličky

Tato pomůcka je určená ženám. Možná ji znáte z Padesáti odstínů šedi, kde si je Anna vzala tehdy na večeři. A ono to tak vážně funguje. Kuličky vám způsobují příjemné pocity při každém kroku, navíc posilují svalstvo.

4. Pouta a bičík

Nemusíte se zrovna nikam přivazovat a působit si bolest. Spoutané ruce či oči zavázané šátkem bohatě stačí k úplně novým prožitkům. Překvapte při tom svou drahou polovičku třeba bičíkem, který si vezmete do ruky, nebo drážděním kostkami ledu. Vážně není potřeba chystat nic speciálního nebo kupovat drahé pomůcky za tisíce korun.

5. Obyčejný lubrikant

Na žádnou z těchto pomůcek se necítíte? Tak začněte zlehka. Vyzkoušejte třeba různé druhy lubrikantů – hřejivé, chladící, aromatizované. Zajímavé jsou také ty, co dokážou snížit citlivost, a tím prodloužit dobu styku.

Rozhodně to ale zkuste. Dnes není vůbec složité si koupit nějakou takovou hračku. Najdete si ji online, objednáte a ona vám přijde diskrétně zabalená až domů. A jestli potřebujete ještě další popostrčení, na závěr pro vás jedno máme: Erotické pomůcky najdete na Sexio.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*