Už jste vyzkoušeli nejchutnější české bagety?

Bagety a sendviče jsou v posledních letech velmi oblíbenou formou občerstvení. Lidé věčně nemají čas a bageta s bohatou náplní je ideálním způsobem, jak se rychle, vydatně a výživně najíst. Rozhodně je to o moc lepší varianta než kuřecí křidýlka a hranolky z fastfoodu. Tedy aspoň v některých případech.

Dobré bagety s výživovou hodnotou vyrábí česká firma Juddy bagety, která distribuuje své výrobky pod značkami Juddy bagety a České bagety. Do svých svačinek dávají zaměstnanci značky dostatek zeleniny a kombinují náplň baget tak, aby byla nutričně vyvážená. V každé bagetě dostanete porci masa i zeleniny podle vlastního výběru – tedy pokud si nevyberete vegetariánskou variantu. Veškeré suroviny pochází z naší republiky, hlavní závod má firma ve Studénce na Severní Moravě, některé suroviny bere z Vysočiny a dalších krajů.

Mezi masem vede kuře

Mezi nejoblíbenější české bagety patří už tradičně varianta s kuřecím masem. Kuřecí stripsy nebo nugety v kombinaci se salátem jsou tradicí v bagetovém světě. V nabídce baget Juddy však nechybí ani další varianty masa. Často žádané jsou také vepřové řízečky, steaky v bagetě nebo gyros.

Úplnou specialitou firmy Juddy bagety je bageta kuřecí špíz. Mají ji v sortimentu nově a zákazníci si ji moc chválí. Doufejme, že to tak dopadne i s dalšími novými druhy výrobků, které chystají.

Tip: Bagety chutnají skvěle, když se trochu ohřejí v mikrovlnce. Ve většině bufetů a kantýn je prodávají chlazené, ale na mnohých místech nabízí prohřátí.

Alternativou k bagetám jsou obložené toustové chleby – sendviče. Firma Juddy bagety je prodává pod značkou Mr. Sandwich a opět nechybí několik příchutí. Oblíbené je zase kuře nebo varianta se šunkou, jasnou volbou pro vegetariány je sýr & salát.

A jaké zkušenosti máte se svačinou v podobě baget vy? Znáte Juddy bagety, které jsou distribuované po celé ČR? Připadají vám bagety a sendviče jako vhodná varianta jídla během dne? Většině lidí nejspíš ano. Proč by se jinak prodávaly ve školách, ve fabrikách, večerkách s potravinami, na nádražích, čerpacích občerstveních a dalších místech?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*