Studujte MBA s největším efektem i pohodlím

Jste-li manažery, asi víte, že už dávno odzvonilo době, kdy nejvyšší vzdělanostní metou byla úspěšně zakončená vysoká škola. Dovzdělávat se je nutné v průběhu celého života, a to obzvláště v managementu – oboru flexibilním a rychle se měnícím podle aktuálních trendů a společenské situace. Ideální volbou je studium MBA.

Časově úsporné studium, které vám něco dá

MBA je mezinárodně uznávaný manažerský titul, který otevírá dveře pro rychlejší postup v kariéře nebo pro zisk lukrativnějších pozic v nadnárodních podnicích. Určen je zejména absolventům vysokých škol, kteří se již pohybují v praxi a chtějí své znalosti prohloubit. Vzniká ale problém: kde na studium vzít čas?

Klíč je ve vhodném výběru školy, u které se rozhodnete studium absolvovat. European School of Business & Management SE nabízí osm specializací v programu MBA.  Tato vzdělávací instituce je navíc unikátní pro svou časovou flexibilitu, která vám umožní se vzdělávat i tehdy, jste-li silně vytížení. Studium totiž probíhá online, a tak na něm můžete pracovat i ze svého domova nebo kanceláře. Tato forma je kombinována s workshopy – interaktivní výukou. Studium v program MBA je rozloženo do jednoho roku a probíhá v českém jazyce. Nejsou zde stanoveny pevné termíny pro podání přihlášky, začít studovat tak můžete kdykoliv podle vašich časových možností.

Kvalita výuky na prvním místě

ESBM si zakládá na kvalitě své výuky: ta je postavena na Oxfordském vzdělávacím modelu, který klade důraz na praxi, logiku a skutečné uplatnění získaných znalostí a dovedností. Co se naučíte, to budete umět použít, studium je postaveno na reálných příkladech. Lektoři, s nimiž se setkáte, patří mezi skutečné profesionály ve svých oborech.

Pokud stojíte o rozšíření svých obzorů v oblasti managementu, ESBM je jednoznačně velmi dobrou volbou, která vám zajistí vzdělání odpovídající potřebám dnešní moderní doby.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*