Přestaňte shánět a prostě si je kupte – všemožné druhy šroubů nabízí TME

Obyčejný šroubek, a jak umí potrápit. Někdy sháníme prostě ten přesný. Obvykle ale nejde o jediný. Ať již vyrábíme, opravujeme, repasujeme, případně kutíme, v elektrotechnice jsou šrouby důležitým spojovacím prvkem, bez kterého se neobejdeme. TME.eu nabízí různé druhy šroubů, jež lze koupit v perfektně zásobeném e-shopu firmy.

Rozdělávatelné spoje se používají napříč různými odvětvími průmyslu, včetně elektrotechnického

Právě na elektrotechnický průmysl se TME, celým názvem Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., specializuje, i když šrouby z nabídky firmy rádi využijí i zástupci jiných odvětví. Tato polská rodinná firma vyrostla v nadnárodní gigant s mnoha zahraničními pobočkami a se silným e-shopem. Dodává do 150 zemí a nakoupit v e-shopu lze i u nás v České rubrice, samozřejmě česky a s rychlým dodáním objednaného sortimentu.

Šrouby pro velkoodběratele, maloobchod i jednotlivce

TME.eu se specializuje na sortiment elektronických a elektrotechnických součástek, polotovarů i doplňků, včetně různých spojovacích dílů, tedy i šroubů. Firma nabízí různé druhy šroubů, které má navíc skvěle dohledatelné díky různým parametrům. Nejsilněji jsou zastoupeny šrouby firem Bossard a Kraftberg. Nabízí se v délkách od 2 do 1000 mm. K dispozici jsou nejen nejběžnější typy šroubů, ale i šrouby s okem, háčky, lifting eye bolts, dorazové šrouby, objímky, montážní spojky, sady šroubů a závitové tyče.

Už nemusíte shánět šrouby po různých špatně zásobených dodavatelích, po železářství a hobby marketech. V e-shopu TME.eu si vyberete šrouby podle norem ISO i DIN. Pořídit lze šrouby s tzv. metrických závitem, ale též podle anglosaských norem, které se označují v palcích. Mohou být bez hlavy a s hlavou (křídlová, kulatá, kuželová, pro plomby, rýhovaná, s okem, šestihranná i válcová – což je oblíbený šroub DIN 912). Odlišná je též velikost a druh drážky (čtvercová, imbus, Philllips, plochá, Pozidriv, Torx, ev. je bez drážky). Mnohdy je pro nás podstatný rovněž materiál (brunýrovaná ocel, hliník, kyselinovzdorná ocel A4, mosaz, nerezavějící ocel, nerezavějící ocel A1, nerezavějící ocel A2, ocel, plast nebo polyamid).

Sortiment TME napříč kategoriemi

TME.eu dnes dokáže pokrýt velkou část poptávky po šroubech nejen pro elektrotechniku a elektroniku. Ať již na internetu hledáte sroub či srouby, na e-shop firmy narazíte na předních pozicích vyhledávání. Popularita Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. jako dodavatele šroubů a dílů pro elektrotechniku stále roste.

Hlavním sortimentem TME jsou polovodiče, optoelektronika, systémy Embedded a IoT, pasivní součástky, optoelektronika, zdroje zvuku, konektory, pojistky a jističe, chrániče, přepínače, kontrolky, vodiče a kabely, relé a stykače, ventilátory, chladicí a topné systémy, transformátory a jádra, krabičky, mechanické prvky, automatizační technika, dílenské vybavení i potřeby pro robotiku a tvorbu prototypů.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*