Poskytování sídel pro firmy

Nechcete platit peníze za pronájem kanceláře, kterou díky převážné práci v kanceláři, nebo naopak v terénu nevyužijete? I když je ze zákona povinnost mít sídlo společnosti, připadá vám to, jako zbytečnost? Pokud vám vyhovuje sídlo společnosti s veškerým servisem v centru Prahy na prestižní adrese, tak je pro vás řešením právě virtuální kancelář a sídlo firmy Praha

Virtuální kancelář je termín pro nový, moderní a ekonomicky výhodný typ fungování klasické kanceláře, který je vhodný pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit za náklady, chod a zařízení vlastní kanceláře. Tento způsob je oblíbený zvláště díky kvalitnímu a administrativnímu fungování služeb, které fungují bez nutnosti fyzické přítomnosti na uvedené adrese.

Sídlo firmy v Praze – poskytnutí sídla firmy na prestižní adrese

Se založením a zaregistrováním sídla společnosti, získáte nejen reprezentativní a prestižní prostory v centru Prahy, ale zároveň zvyšujete důvěryhodnost a image firmy u potencionálních obchodních partnerů. Další výhodou je také snížení množství kontrol z úřadů, které jsou zvláště v okolí Prahy a v Praze značně vytížené. Založením sídla v centru hlavního města, čili mimo místo vašeho trvalého bydliště neporušujete žádný zákon, máte zajištěn kvalitní a vyškolený personál, kontrolující a starající se o každodenní chod firmy a servisu pro klienty. Zároveň se, ale nepřipravujete o prostory pro jednání s potencionálními klienty, které jsou v ceně zařízeny.

Samozřejmě sídlo firmy v Praze a poskytování kvalitních služeb klientům nejsou jediné výhody virtuálních kanceláří. K pronájmu virtuálního sídla nabízíme také například evidenci pošty a správu telefonních hovorů. Na většině našich poskytovaných adres je také poskytována služba recepce v rámci pracovní doby.

Virtuální kancelář je pro Vás vhodnou alternativou jste-li finanční poradce, obchodník po internetu, pojišťovací agent, programátor, tlumočník, architekt, nebo máte-li např. stavební firmu. Zkráceně, když pracujete převážně doma, nebo naopak v terénu a z toho důvodu si nechcete zařizovat vlastní kancelář a s tím spojené sídlo společnosti.

Zkrátka za malé ceny můžete vy a vaše firma získat profesionální a asistentské služby, bez toho, abyste se musel starat o chod a pravidelně docházet do své kanceláře a přesto získáte své sídlo firmy na nejprestižnějších pražských adresách, včetně výhod, které jsou s tím spjaty.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*