Pojišťovací a finanční makléř

V současnosti existují pojišťovací služby v takovém rozsahu, že výběr mezi jednotlivými druhy je pestrý a výběr není vždy snadný. Můžete si vybrat pojištění osob, pojištění majetku nebo spořit finanční prostředky ve výhodném produktu, kterým je stavební spoření. Pokud máte automobil, můžete si založit havarijní pojištění, které oceníte při poškození či zničení svého plechového miláčka.

Vyznat se ve všech produktech vám může pomoci společnost IMG a.s., která na trhu s pojištěním a financemi působí již od roku 1995. Je vlastně pojišťovacím makléřem v ČR a od r. 1999 i na Slovensku, kde založila svou dceřinou společnost.

Na rozdíl od jiných finančních a pojišťovacích makléřů se může pochlubit i prestižním členstvím ve Wells Fargo Global Broker Network, což je uznávaná světová síť nezávislých pojišťovacích makléřů. Výhodou tohoto smluvního partnerství pro společnost je možnost sdílení jejich technického zázemí i využívání mezinárodní makléřské sítě, což vede k obohacení znalostí nejnovějších produktů výhodných pro klienty v Čechách a na Slovensku.

Kromě toho je společnost IMG a.s. i aktivním členem Asociace českých pojišťovacích makléřů a díky rozsáhlým znalostem a možnostem si může dovolit nabízet fyzickým i právnickým osobám ty nejlepší pojišťovací i finanční služby. Nejvýhodnější produkty pro občany, pro firmy i státní či místní úřady může nabízet a poskytovat i díky výhodě, že spolupracuje se všemi finančními ústavy ve státě a může se tak věnovat jednotlivým produktům podrobně. Každému klientovi tak může nabídnout konkrétní formu například životního pojištění, která bude přesně odpovídat jeho potřebám i finančním možnostem.

Životní pojištění, jehož jednou z podob je také úrazové pojištění, je formou ochrany konkrétní osoby či jeho rodiny v nenadálých životních situacích, jako jsou případy úmrtí, zranění, pracovní neschopnost apod., kdy vám mohou finanční prostředky pomoci financovat léčbu, přispět k vylepšení invalidního důchodu a překonat nepříznivou situaci. Výhodou životního pojištění je při splnění podmínek stanovených zákonem, možnost odečtu až 12 tisíc Kč ročně od daňového základu. Navíc máte možnost se podílet na rozhodnutích o správě svých finančních prostředků výběrem z několika investičních fondů. Životní pojištění si můžete sestavit přesně podle svých potřeb a kdykoliv v průběhu života je můžete přizpůsobit své momentální životní situaci.

Finanční makléř vždy pomůže vybrat adekvátní řešení, protože zná trh finančních produktů lépe, než kdokoliv jiný. Spolupráce s ním je pak vždy radostí, protože má každý jistotu, že jeho peníze odcházejí tím správným směrem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*